otomatik halı yıkama makinası

arkadasim ne amacla vede maksatla yaptiginizi anlamadigim bir konuda dikkatinizi cekmek isterim alinti yaptiginiz birinci mesaj tamam benim tarafimdan yazilmistir vede arkadasa kendisine ne yapmak istedigini sormaktayim ama ikinci alinti yaptiginiz mesaj tarafima ait olmamakla beraber sanki benim tarafindan yazilmis bir mesaj mi gibi yazmanizi acikca anlayamadim bu konuda pm yazmama ragmen acikca sizden buradanda aciklama beklemekteyim sizden bu konuda

Merhaba Gezer77

Foruma 2 gündür online olamamam dolyası ile yazılanlardan habersizim.Busebeple pm'den atmış olduğpun mesajı yanıtlayamadım.Ayrıca yazdığın doğrudur.İlk Yazılan senin diğer ise soruyu soran arkadaşındır.Ben alıntı yaparken /QUOTE komutunu kullandıktan soran üye adını değiştirmediğimden kaynaklanmıştır.Başka hiçbir amaç içermemektedir.Fakat sonuç itibari ile benim tarafımdan yapılmış bir yanlış vardır ortada ve bu sebeple gezer77 arkadaşımdan özür dilerim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sayın gezer 77 ilgin için teşekkür ederim ama sonuçta firmalardan ve yaptıkları işlerden bahsediyoruz.sadece yardımcı olabilecek birilerini aramıstım ama sanırım yanlış yerde aradım.ben kendim projelendirdim şu andada rölenin programını yazmakla meşgulüm.işe yeni başladığımdan bir hata yapmak istememiştim ama sanırım en doğru yol kendi yolunmuş.bye

sayın gezer 77 ilgin için teşekkür ederim ama sonuçta firmalardan ve yaptıkları işlerden bahsediyoruz.sadece yardımcı olabilecek birilerini aramıstım ama sanırım yanlış yerde aradım.ben kendim projelendirdim şu andada rölenin programını yazmakla meşgulüm.işe yeni başladığımdan bir hata yapmak istememiştim ama sanırım en doğru yol kendi yolunmuş.bye

arkadasim yanlis yerde aramadin ayrica ise yeni baslamissin hayirlisi olsun ben sadece bu isi yapan turkiyede birkac firma var vede ben senden sana sana ozel ve istersen vermeyecegin bir bilgiyi ozel mesaj yoluyla istedim fakat senin yeni uye oldugunu gozden kacirmisim her zaman sana yardimci olurum bildiklerimde diger uye arkadaslara oldugum gibi

Aktif olarak çalışan makine üzerinde otomatik sulama yapabilmesi için bir sisteme ihtiyacımız var bunun için ne yapmamız gerekir, makinamız otomasyon kontrollü halı yıkama makinası sadece otomatik sulama sistemi eklettirmek istiyoruz.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri