Otomatik bahce kapısı piyasası

Böyle bir cihazın piyasada şansı olurmu

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

zenze

Üye
Bir uygulamada yaptığım bahce kapısı kontrol sistemini geliştirmeyi düşünüyorum. Yalnız uğraşmaya degermi bilemiyorum. Bu konuda fikirlerinizi öğrenmek isterim. Uygulamam 10*10 cm boyutunda dışhava şartlarına dayanıklı doldurulmuş bir modül şeklinde. trifaz girişleri var uzaktan kumanda alıcısı içerisinde. Haricten bağlantılar için (ışık bariyeri sınır anahtar girişleri vb>) bağlantı terminalleri var trifaze motor için çıkış bağlantıları ve aşırı akım koruma özelliğine sahip. Neticede trifaze beslemeyi verip motoru bağlıyorsunuz. uzaktan kumandası ile otomatik bahce kapısı işlevi görüyor. Böyle bir cihazın piyasada gitme imkanı varmıdır.Fiyat olarak hangi rakam aralığı uygun olur. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
zor görüyorum çünkü pazar çok kalabalık ancak ümidini kırmak istemem elbette her şey azimle olur kimse zirveden hayata başlamadı. bence daha geniş kapsamlı düşün. sadece tek çeşit modül değil bir kaç değişik modül ve çeşitli fiyat aralığı olması gerekli birde marka sonrası pazarlama ve reklam kolaygelsinn.. bence denekte fayda var umarım başarılı olursun

Aslında haklısın yaptığım işi beğenmiştim ve heveslenmiştim sonra çin işlerinin fiyatlarını duyunca biraz soğudum.Biraz da bunun için fikir almak istedim.

zenze kardeşim çalışmalarının olumlu olacağını bu konuda ümidinin kırılmamasını umut ediyorum..
motoru trifaze değil de monofaze yaparsan daha fazla pazar sahibi olursun kanımca.
zira heryerde trifaze yok..

monofaze yerine dc motorlar için böyle bir sistem yapabilirim sanırım dc motorlarda bu kapılarda ve bariyerlerde kullanılıyor. Yalnız bu tip bir sistemin piyasa fiyatı ne olabilir bunu öğrenmek istiyorum öncelikle

Evet Çin malı ürünler piyasayı sardı ama ben şahsen İtalyan motorlardan şaşmam... Trifaze olması dezavantaj olabilir...

dc motorlar kullanışlı olmasına rağmen pahalıdır.
220 volt monofaze kurulum en uygundur..
fiyatına gelice motoru panosu ve düzeneği kanımca 1200-1500 dolar arasında bi fiyat çıkabilir..

Dc motorlar ac lere göre daha pahalı.Arkadaşlarında dediği gibi ac 220 motor kullanırsan daha ekonomik olur.

otomatik kapı hertürlüsü yanakayar, kanatlı , bariyer, mantar bariyer, seksyonel kapı ,radarlı kapı,özel imalat sıradışı ürünler de yapıyoruz kapı otomasyonu için agırlıklı italyan ve alman olmak üzere ürün satış, montaj,teknik servis,kontrol kartı + yedek parça arıza ve onarım hizmeti veriyoruz ihtiyaç teknik bilgi ve yardım için buradan ulaşa bilirsiniz türkiye geneli ve yurt dışı satış montaj ve teknik destegimiz mevcuttur nette italyan marka ürünleri ararsanız zaten genelde bizi bulursunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri