Otomatik Çiçek Sulama Devresi (16f628 ile)

Arkadaslar merhaba
daha önce bu konuyu açmıştım ancak linkler ölmüş ve konu kilitlenmiş hepinizden özür diliyorum Linkleri yeniledim.
çiçek sulama devresi internette var ancak bu devreyi yapan kişi isminide yazdığından dolayı öğrenci arkadaslar kullanamıyor.yine aynı devreyi ufak bir değişiklik yaparak(yapan kişinin ismini silerek) sizinle paylaşıyorum.amacım üni. öğrencilerinin bu devreyi para verip yaptırmak yerine kendilerinin yapmasını sağlamak.teşekkür ederim.

DOSYALAR SİLİNDİĞİ İÇİN KONU ÇÖPE TAŞINMIŞTIR.

çiçek sulama devresi internette var ancak bu devreyi yapan kişi isminide yazdığından dolayı öğrenci arkadaslar kullanamıyor.yine aynı devreyi ufak bir değişiklik yaparak(yapan kişinin ismini silerek) sizinle paylaşıyorum.
Verdiğiniz linklerdeki dosyaları açıp çalıştırdığımızda yine proje sahibinin ismini görüyoruz.

Ayrıca 17 MB'lık rar dosyanızın hemen hemen %99'u baskı devreyi yaparken çektiğiniz fotoğraflardan oluşuyor, buna rağmen ares pcb dosyasını eklememişsiniz.

Fotoğrafları indirmeden çalışmayı incelemek isteyenler için sadece isis ve hex dosyası içeren

Merhabalar. Dosyalar şu an aktif değil. Bu projeyi yapmaya çalışıyoruz. Devresi hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz? Potansiyometre ve röle bağlantısında sorun yaşadık. Teşekkürler

Merhabalar. Dosyalar şu an aktif değil. Bu projeyi yapmaya çalışıyoruz. Devresi hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz? Potansiyometre ve röle bağlantısında sorun yaşadık. Teşekkürler

Projenin orjinal dosyaları elinizde varsa ekleyin inceleyelim.

Yada hangi projede sorun yaşıyorsanız onu ekleyin bakalım. Ona göre yorum yapalım. Yukarıdaki mesajlardaki linkler ölmüş erişilemiyor. Çok eski linkler.

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,823
Son üye
bulday

Yeni konular

Geri