Otomasyon egitimi

Arkadaslar merhaba

Ben meslek lisesi elektronik bolumu mezunuyum

7 sene guvenlik sistemleri sektorunde calistim

Yaklasik 2 ay oncede ozel sektorde bi fabrikada makina elektrik bakim elemani olarak ise basladim.
Yetistirilmek uzere ise alindim.
Fakat yetiatirilme suresini kisaltmam gerekli
Bunun icin otomasyon egitimi almaliyim. Gerekli egitim icin dokuman ve video arsivine ihtiyacim var yardimlarinizi bekliyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
MEGEP dökümanlarını tavsiye edrim. her konu açıkca anlatılmış.

cidden bu tarz eğitimlere çok ihityaç var forum da da yazdım. Bu konuyla ilgili herkese danıştım ancak ankara da bulunmama rağmen eğitim veren bir yer bulamadım. Bir iki kitap tavsiyesi hepsi bu. uygulama olmadan da havada kalmakta

Uygulamadan yana sikinti yok ama yeterki egitim dokumani veya videoya ihtiyac duyuyorum

eğitim dökümanı genelde megep iş görüyor otomasyon ve enerji ile ilgili kitaplarda mevcut. prof.dr.ismail.. kitapları var mesela. bende asıl uygulama eksikliğinden yakınıyorum. emo da eğitim açısından çok yetersiz.
öyle işte

çalıştığın yerdeki makinaları incele çalışma özeliklerini incele çok çalış çok soru sor.
herşeyi not et projeler üzerinde çalış on defa okumadan birdefa yazmak ve çizmek
daha faydalı dır.

çalıştığın yerdeki makinaları incele çalışma özeliklerini incele çok çalış çok soru sor.
herşeyi not et projeler üzerinde çalış on defa okumadan birdefa yazmak ve çizmek
şu an tüm günümü projeleri incelemek alıyor. Evet çok çalışıyorum ama çok soru soru ne yazık ki ancak forum sitesinde mevcut. Burda da birinin sistemi görmeden bana yardımcı olabilmesi çok güç o nedenle sorularımın %60-70 cevap alamıyorum :(

En iyi akıldan üstündür bir kurşun kalem....Ustamın meşhur lafıdır.İşini severek ve yılmadan yapmalısın

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri