oto teyp kod bulucular..

Arkadaşlar hepsi çalışıyormu bilmiyorum denemeye vaktim olmadı ama işinize yarayabilecek birkaç tane oto teyp kod bulucu...

rar şifresi: serkan

hic birisi calismiyor.
BMW reverse RDS
6512-8 325665
BP6262 T3343260
FD 416
bu özelliklere göre kod bulamiyorum.Yardimm lütfen.

arkadaslar yenı üye oldum tam nasıl oldugunu bılmıyorum benim sizden ricam bana teyp kodları cözen program lazım işim otoelktrik oldugu için kutup başlıklarını söküp takıyorum bilmedigim içinde her seferinde 10 tl verip açtırıyorum bana yardımcı olurmusunuz nekadarsa cd program parası ödeye bilriim şimdiden tşkler .konya

ben araba zerine çalışıorum araba elktroniği arabalara bazen tesisat yapıorum bazen de teyp Bakım onarım yapıorum ve benm kllandığım pro daha değişik

arkadaşlar codu nasıl giriyoruz lütfen yardım

arkadaşlar foruma yeni üye oldum konuyu nereye açacağımı da bulamadım...2000 model ford focus aldım ama teybi code istiyor..9 kez yanlış girdim 1 hakkım kaldı..size ürün seialını veriyim de yardımcı olun lütfen.

model : 4000 RDS

serial :M054437

port no :X565-18K876-FA

lütfen kesin bilenler yazsın ********* adresine e-posta atabilirseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar fazla deneme yapılırsa kitleniyor bu yüzden en iyisi servis veya fabrikası ile kontak kurmak

Son düzenleme:
beyler bende ford transit var 2008 teyip kodu 9314 seriali v ile başlıyor belki işinize yarar

slm benimde teyp şifre istiyor v140935 ford focus yardımcı olurmusunuz

Becker Mercedes teybi 96 type:classic Model no:BE2010 Seri no:T1403052 şifresini bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

SELAM ARKADAŞLAR BU PROGRAMI İNDİRDİM AMA NASIUL KULLANILACAGINI BİLEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,924
Son üye
xxdangee

Yeni konular

Geri