oto kumanda

aprilla21

Üye
oncelılkle selamlar hepınıze benım yorum kapasıtem dusuk hem arıa olarak hemde makınada genel olarakk yorum kapasıtemın yukselmesı ıcın neler yapabılırım sureklı kumanda devresı tasarlıyorumm genel anlamdaaa

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Başıktan da anladığıma göre işi kestirmeden yapmak istiyorsun ve konuyu tam anlamadan çözmeye uğraşıyorsun. tabi bu benim yorumum.
Önerim. bir konuyu on defa okuyacağına bir defa yaz daha belirleyici olur bol bol araştır.
çizim ve simülasyon programları kullan.
Beş senelik üyesin mesajın 4 adet buda gösteriyorki kendine ve bilgine güvenmiyorsun.

Başıktan da anladığıma göre işi kestirmeden yapmak istiyorsun ve konuyu tam anlamadan çözmeye uğraşıyorsun. tabi bu benim yorumum.
Önerim. bir konuyu on defa okuyacağına bir defa yaz daha belirleyici olur bol bol araştır.
çizim ve simülasyon programları kullan.
Beş senelik üyesin mesajın 4 adet buda gösteriyorki kendine ve bilgine güvenmiyorsun.

ahsun kardes o degıl kestırmek degıll demek ıstedıgımm proje uzerınde ve genel makınaa ıle yorum yaparak bılgıyle alakası var mantık kurarak

ıstedııgın kadar proje okuyabılırsın onemlı olan yorumlamak mantıkla hareket etmek

Elektrik malzemelerini ve simgelerini öğrenmek. gerekir
acale etme konu yazarken yazdığını oku noksan veya fazla harf kullanma konuyu açık ve net olarak yaz.

" Benim yorum kapasitem düşük hem arıa olara hem makınada" bu yazıdan ne anlarsın tek tek oku.

elektrıkde encok sana lazım olacaksey proje okumak tabıkı cok lazım fakat bırde bı panoyu ctıgın zaman içerisinde olan elemanların nasıl calıstıgını bılmek ne iş yaptıgını bılmek yorumuna kolayık verecektırr

Forum istatistikleri

Konular
128,157
Kullanıcılar
449,900
Son üye
adidas2131

Yeni konular

Geri