Op Türk Plc programı...

arkadaslar sizden s7300' ün programını istiyroum bana yardımcı olurmusunz flex diye bir program vardı sizlerde mevcutta yardımcı olurmusunuz teşekkür ediyorum iyii çalışmalar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
çalışmanız çok değerli, Allah yolunuzu açık eylesin

Türkiye için bu tür uygulamalar yapılması ve kazandırılması için tüm bireylerin ellerinden gelen fedakarlığı yapmaları gerekmektedir

gruparge olarak yardımımız olursa bildiğimiz kadarı ile yardım edebiliriz

iyi aksamlararkd. bana telemekanik zelio hakkında bilgi verecek arkadasların yardımı ltf

arkadaşlar optürkü çalıştıramadım şifreyi kopyala yapıştır yaptım olmadı yardım

MERHABA fultek_salih; ben fatma bana PLC hakkında yardımcı olurmusunuz ilk defa PLC dersine gireceğim bilgisayar programcılıgı okuyorum ve PLC hakkında hiç bir şey bilmiyorum bana PLC yi anlatan bir kaç döküman gönderirmisiniz e_mail adresim *******@hotmail.com BU arada mail adresimin aralarında alt tire var yardımcı olursanız sevinirim :confused: kafam çok karışık zaten:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar bu programin sitesini türkce dil olan programin yerini verinki bende yükleyim.
Eger sandigimdan iyiyse Ben Avusturyada yasayan bir türk tekniker olarak bu programi artik islerimde kullanip Bir Türk markasinin Avrupada sözü gecsin.

Türklügümüzle gurur duyalim ve her seyi gavur milletimi icat edecek artik yahuu.
saygilarimla
Avustiryadan

program ıcın tşk ler ama kullanımda bıraz acıklama yaparsan sevınırım kolay gelsın

önce emeğe saygı teşekkürler ancak kullanımı hakkında bilgi verirseniz sevinirim
ı/o lar nerde acaba onları görebiliyormuyuz
teşekkür

Arkadaslar bu programin sitesini türkce dil olan programin yerini verinki bende yükleyim.
Eger sandigimdan iyiyse Ben Avusturyada yasayan bir türk tekniker olarak bu programi artik islerimde kullanip Bir Türk markasinin Avrupada sözü gecsin.

Türklügümüzle gurur duyalim ve her seyi gavur milletimi icat edecek artik yahuu.
saygilarimla
Avustiryadan

Doğru söylüyorsun arkadaşım her şeyi gavurmu icat edecek diyorsun amma neden (Emtialaw) ismini kullanıyorsun merak ettim

programı indirip kurmadım yorum eklemek istedim . pl7 pro kullanımı kadar kolay olursa kimse sıkıntı çekmez

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri