omron yaskawa invertör türkçe parametreleri lazım

arkadaşlar çalıştığım fabrikada omron yaskawa invertör kullanılıyor türkçe parametreleri lazım motoru parametrelerden yönününü değiştirme vs ...alarmları fln.şimdiden teşekürler..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
buraya nasıl yüklenir bilmiyorum mail adresini ver göndereyim sana işyerinde paketleme makinalarında kullanıyoruz biz genelde yaskawa sürücüleri. kolay gelsin

Omron yaskawa A1000-ac inverter türkçe parametreler var içerisinde

Ekli dosyalar

• A1000-ac-drive-yaskawa-omron.pdf
    3.1 MB · Görüntüleme: 274
www.yaskawa.eu.com sitede A1000,V1000,J1000 hepsinin Türkçe kitapçıkları mevcut.....

Yaskawa j1000 sürücüde enerji gidip geldiği zaman kendini otomatik resetlemeyi sağlayan bir parametre ayarı varmı? Örneğin biz siemens mm440 ta enerji kesilmesi ve darbe durumuna karşı 1210 parametresini 6 yaptığımızda bu durumlarda sürücü hatayı otomatik resetliyor. Çok araştırdım bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba.
L2-01 = 2 (Setting 2: Recover as Long as CPU has Power Drive will try to restart as long as the CPU still has power. This allows for a longer ride-through time than setting L2-01 to 1. A Uv1 fault is not triggered.)

L5-01 = 10 (güç kesildikten sonra hata resetleme deneme sayısı)

bu şekilde deneyebilir misiniz?

Merhbalar.
Arkadaşlar Yaskawa vs-600 invertör herhangi bir hata olayında duruşa geçtiği zaman invertör üzerinden kontak çıkışı almam gerekiyor.
terminal ve parametre bilgisi lazım.
Şimdiden teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri