Omron vs Mini J7 Serisi Türkçe Kullanma Klavuzu

hackaner

Üye
Arkadaşlar elimde bir proje var omron vs mini j7 sürücü var bunla motora tork kontrol yapmak istiyorum yani motor ağır yükte çalışırken zorlandığı zaman honeywell cihazın alrm kontağından çıkış alıcam parametrelerde 0-10v arası ayarlamaya çalıştım fakat yapamadım OMRON VS MİNİ J7 türkçe kullanma klavuzu aynı zamada honeywell cihazının türkçe kullanma kavuzu veya bu parametre ayarlarıyla ilgili olarak bilgi verirseniz sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
honeywel marka cihaz neyi kontrol ediyor?omron vs mini j7 de ayarlamak istediğin 0-10v analog çalıştırmakmı?

tankta bir motorla karışım işleme gerçekleştiriliyor madda aşağı çöktükçe motor zorlanmaya başlıyor ve honeywell cihazından ayarladığın torka gelince alarma kontağından çıkış verip diğer motoru aktive edip karıştırıcıyı yukarı kaldırıyor

işe yaradı. Paylaşım için teşekkürler..

slm arkadaşlar şu aradınız omron vs mini j7 inverter kullanım kılavuzu Türkçe olarak var elimde ama jpg formatlı ve her sayfa tek tek çekilmiş isteyene e mail olarak atarım herkeze kolay gelsin saygılarımla.......

Omron Vs Mini j7 türkce dökümanları

Ekli dosyalar

• Varispeed J7 tr-Büyük.pdf
    1.8 MB · Görüntüleme: 321

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular