Omron 3G3MV İnvertör CAL Hatası

Arkadaşlar Çalıştığım Fabrikada Bir Makinada Haberleşmeli Omron 3g3mv invertör kullanılmış. 3 gündür cal diye arızaya giriyor. bunun sebebi ne olabilir? kullanım klavuzu ingilizce okudum pek bişi de anlayamadım. bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sayın @mevlutensaroglu invertörün haberleşme arızasına geçmiş manuelinde bu şekilde yazıyor. Manueli de aşağıda paylaşıyorum. Sayfa 7. bölüm 29 . sayfa pdf sayfası olarakta 212. Çözüm olarak invertörü değiştirin diyor.

Ekli dosyalar

• 3G3MV MANUEL.pdf
    2.2 MB · Görüntüleme: 42
Sayın @mevlutensaroglu invertörün haberleşme arızasına geçmiş manuelinde bu şekilde yazıyor. Manueli de aşağıda paylaşıyorum. Sayfa 7. bölüm 29 . sayfa pdf sayfası olarakta 212. Çözüm olarak invertörü değiştirin diyor.
çook teşekkür ederim sayın eray kırımlı. şimdilik yerine başka invertör bağladım. ama operatör paneli veya plc den haberleşme sağlanmıyor. onun yerine önerebileceğiniz bir omron invertör varmı? veya bütün omronların haberleşme adresleri aynımı? nasıl bir yol izlemeliyim. bilgilendiriseniz çok sevinirim...

ben omron invertörler konusunda iyi değilimdir. sadece sorunuz karşısında küçük bir araştırma yaparak manueline ulaştım ve sorunun çözümünü size bildirdim. bence aynı invertörden alın ve takın ayarlarınıda tam yaptıktan sonra sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri