omron şifre bulucu program

muratdagli

Üye
arkadaşlar eklediğim dosyada bulunan programı kurun omron un satır başına koydugumuz fun49 daki şifreyi buluyor deneyerek. ben denedim ve paylaşmak istedim
çok harika bir program

Automatas_Omron_PLC_Password_Unlocker.rar

Ekli dosyalar

• Omron PLC Password Unlocker.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 384
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Başka bir yerden indirmiştim ama yinede teşekkürler.Omron,Mitsubishi,siemens plc ler için şifre bulucu proğram var.Modicon PL7 (Schneider Electric) için var mı acaba?

merhaba basrik kardeş sıemens ve omron dısında şifre bulucu yok bende ayrıca tesekkurun ıcın bende sana teşekkur ederim iyi çalışmalar

muratdagli ' Alıntı:
arkadaşlar eklediğim dosyada bulunan programı kurun omron un satır başına koydugumuz fun49 daki şifreyi buluyor deneyerek. ben denedim ve paylaşmak istedim
çok harika bir program
bu program sadece cpm ve cqm serisi plc lerd fun49 u gösteriyor.fakat cj cs ve cpl serisinde bir işe yaramadı ..çünkü software olarak şifreleme yapıyor..

evet battal abi yani omronun eski serilerini açıyor yeni seriler daha guvenlikli

Teşekkürler.. LG için arıyorum . bilen var mı

Teşekkürler, ayrıca siemens ve mitshubishi içinde var demişsiniz bunlarıda paylaşabilirmisiniz

Siemens s7-200 ün şifresini bulan proğramı nereden temin edebiliriz?
Kolay gele.

evet benim mitsubishi plc şifre kırıcıya ihtiyacım var. Lütfen elinde olan paylaşabilir mi? Teşekkürler............

siemens şifre kırıcı programlarını yayınlayan olursa çok makbule geçer.

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,803
Son üye
ERSEDAT

Yeni konular

Geri