Okullara Destek Kampanyası 2012

Mesajlara bakıyorum da amacına göre ilgi konusunda zayıf kalmış bir uğraş olduğunu görüyorum.. Oysa hem okulları proje yapmaya teşfik ediyorsunuz hemde koskaca devletin yapamadığı donanım ihtiyacımızı karşılıyorsunuz... Üstelik mikrodev kanalıyla yerli sermayeyi de destekleyerek bunu yapmış olmanız ayrı bir özellik... Ben şimdi olur ya da olmaz ama yerli plc labaratuvarı kurmak ve bu yönde öğrencilerimi yetiştirmek istiyorum.. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Veliköy Çok Programlı Lisesi Çerkezköy TEKİRDAĞ - Elektronik Öğretmeni Can GÖYDAĞ

Mesajlara bakıyorum da amacına göre ilgi konusunda zayıf kalmış bir uğraş olduğunu görüyorum.. Oysa hem okulları proje yapmaya teşfik ediyorsunuz hemde koskaca devletin yapamadığı donanım ihtiyacımızı karşılıyorsunuz... Üstelik mikrodev kanalıyla yerli sermayeyi de destekleyerek bunu yapmış olmanız ayrı bir özellik... Ben şimdi olur ya da olmaz ama yerli plc labaratuvarı kurmak ve bu yönde öğrencilerimi yetiştirmek istiyorum.. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Veliköy Çok Programlı Lisesi Çerkezköy TEKİRDAĞ - Elektronik Öğretmeni Can GÖYDAĞ

Aslında konu zayıf değil genelde başvurular arkaplanda mail aracılığı ile olduğu için destek projesi konuları pasif gibi görünüyor.
Şu zamana kadar 30 kadar okulun plc eğitim seti ihtiyacını karşıladık.

Mikrodev Firması ile anlaşmamız her ay bir okula laboratuar kurulması, @yavuz.özer bey sağolsunlar her ay bir kaç okula birden laboratur kuruyorlar. Eğitim setleri gönderiyorlar

Başvurularda, başvuru sırasına göre veya imkanları az olan okullara öncelik tanıyoruz. https://www.kontrolkalemi.com/forum...inlikler/91464-2-meslek-li-seleri-plc-eg.html sayfamızdaki iletişim bilgileri ile mikrodev firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Aciklama için teşekkürler şimdi daha anlamlı oldu benim adima. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Eğitim kurtuluşun en sağlam temelidir bu temeli iyi atmak gerekiyor.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Merhaba
Karamanda End. otomasyon Alan şefiyim. bu sene alanımızda 11. sınıf öğrencileri var. plc eğitim setlerine ihtiyacımız var. bu kampanyadan bizde yararlanabilir miyiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,920
Son üye
Bafrali1655

Yeni konular

Geri