OG sehim hesapları vs.

Sönmez

Guest
Eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki ekten OG sehim hesap programı indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Sehim.zip
    101.8 KB · Görüntüleme: 588
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
güzel bir tablo ama macrolar ile ilgili bir hata verdi yoksa sorun bendemi

"değiştirmeye çalıştıgınız hücre yada grafik korumalı bu nedenle salt okunur" ???

Serkan ' Alıntı:
güzel bir tablo ama macrolar ile ilgili bir hata verdi yoksa sorun bendemi

"değiştirmeye çalıştıgınız hücre yada grafik korumalı bu nedenle salt okunur" ???

Serkan Senin Pc de Sorun Olabilir Bende Normal

Paylaşım İçin Tesekkurler SönmeZ

Programı iki yıl önce Atilla YUNUSOĞLU'nun bir seminerinde almıştım. Erhan GÜRSU diye elektrik mühendisi bir arkadaş hazırlamış sağolsun. Arkadaş sayfalara koruma yapmış. Ben kullanırken sorun yaşamadım ama problemin çözümü için eğer isterseniz arkadaşın mail adresi sayfaların sol alt köşesinde yazıyor.

paylaşım için teşekürler. benimde aradığım bir konu idi.ama açamadım. acaba yardımcı olabilirmisiniz

ÇÖZÜM: güzel bir tablo ama macrolar ile ilgili bir hata verdi yoksa sorun bendemi

"değiştirmeye çalıştıgınız hücre yada grafik korumalı bu nedenle salt okunur"

ÇÖZÜM
excel açıldıktan sonra araçlara gir orda macro sekmesinin üstüne gel ve güvenlik sekmesini tıkla.güvenlik düzeyini düşük olarak seç ve tamamı tuşla.artık kapat ve tekrar aç excel dosyasını.

:)

Allah Erhan Gürsu Beyden Razı Olsun, keşke onun gibi bilgi paylaşan insanlar çok olsaydı

teşekkür ederim

477 mcm örnek bir projeye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri