OG Hücreleri Teknik Çizimler ve Genel Bilgi

Slm ark lar dırek tıpı gazlı kesıcı kurulumu yapan ve bunlarla ılgılı sorun yasıyan ark lar varmı

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar og hücreleri ve trafoları hakkında kapsamlı bilgiye ihtiyacım var

link için teşekkürler..
bi konuda daha yardım rica edecegim...alçak gerilim pano tasarımı ile ilgili teknik şartnamelere nerden ulaşabilirim.ayedas ve bedastan konu ile ilgili bilgi bulamadım..bilgi ulaştırabilirseniz yada elinizde konu ile ilgili döküman varsa paylaşıma açabilirseniz çok iyi olur..

sayın zlm
ag pano şatnamesini bedaştan kime sordun ki cevap alamadın?
tedaşın sayfasından kaynaklar-yayınlar-malzeme yönetim daire başkanlığına girersen istediğin teknik şartnameye ulaşırsın.
tedaşça kullanılan ag panolara ait teknik detaylara ulaşabilirsin.

autocad kullanabilirsin zaetecad kullan

Merhaba ;
Firmamız Sözleşme gücünü değiştirecek.Bunun akabilde akım trafoları,kablo kesitleri değişecek.Dokuma gerilimi gibi hesaplamalar yapılacak.2000kVA lık Trafomuz ve sözleşme gücümüz var
4000kVA Trafo için ;Sözleşme gücünü 3000 kVA çıkararak :
Konu ile ilgili örnek bir proje elinizde mevcutmu,ayrıca hesaplamalar ile ilgili elinizde örnekler varmı.
Nelere dikkat etmemiz gerekiyor.Biz bunu bir firmaya yaptırıyoruz ancak ben kendim uraşarak yapmak istiyorum.
Yardımınız için teşekkür ederim.

arkadaslar ben o.g belgesı almak ıstıyorum nasıl alabılırım yardımcı olursanız sevınırım
acıl lazım

Son düzenleme:
ulusoy elektrik in sitesinde ufak bir program var. istediğiniz hücreleri seçiyorsunuz çizilmiş olarak veriyor. başarılı bir çalışma olmuş. siteden indirebilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri