O.G. ve Y.G. Sistemlerden Farklı Görüntüler;

Çok güzel bi resim arşivi teşekkürler...

inekler için cok üzüldüm.bu hatalar direk koruma topraklamasının uygun değerde ve yapılışının yanlışlığından kaynaklanıyor.

Ben atın yagmurlu bi günde ag deriğinin yanında carpıldıgını gördüm 1 dak. Surmeden hayvan can verdi yanımda sınıf arkadasım bölüm degiştirdi hatta okul değiştirdi muhasebeci oldu

bu kesici yağlı kesici olduğundan dolayı böyle büyük hasar vermiş,şimdi ise sf6 gazlı kesiciler var hem güvenilir hemde bu denli tehlikeli değil.

resimlere dikkatli bakmanızı öneririm resimlerde görülen kesicilerin yağlı kesici olmadığını rahatlıkla göreceksiniz eğer sizin dediğiniz gibi yağlı olmuş olsaydı bu kadar büyük zarar vermezdi patlamış olan kesiciler sf 6 gazlı kesici olup bu kadar zarar vermiş olması doğal ve hatta az bile diyebilirim şunu iyi bilinki en fazla zarar veren kesici sf6 gazlı kesicidir ve bu nedenledirki avrupa ülkelerinde s6 gazlı kesicinin kullanımı olmamakla beraber sadece üretim ve orta doğu ülkelerine ihraçatı yapılmaktadır bilgilerinize

Emir arkadaşım fare tek hücreli olduğu için ne kısa devre yaptırır ne çarpılır.

• 3-4 ADET PORSELEN K1,K2,K3 YERİNE 1 ADET PRATEK KOMPOZİT SİLİKON
İZOLATÖR KULLANILMASI
  • <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    YÜKSEK ELEKTRİKİ DEĞERLERE SAHİP OLMASI, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    HER TÜRLÜ DARBE VE BASINCA KARŞI ESNEKLİĞİ <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    SU TUTMAMA ÖZELLİĞİ, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    HER TÜRLÜ KİRLENMEDEN KOLAY ETKİLENMEMESİ, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    HAFİFLİĞİ NEDENİ İLE TAŞIMA VE MONTAJ KOLAYLIĞI, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    UZU SÜRE BAKIM İSTEMEMESİ VE UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    AKIM YÜZEYİNİN (CREE PAGE) AKIMA VE EROZYONA DAYANIKLILIĞI, (KOROZYONA KARŞI) <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    SOĞUK, SICAK, YAĞMUR, GÜNEŞ IŞINLARINDAN VE ALEVDEN BELİRLİ DÜZEYDE ETKİLENMEMESİ, <LI class=style39>PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    NAKLİYE KOLAYLIĞI,
  • PRATEK KOMPOZİT SİLİKON İZOLATÖR KULLANILMASI
    FİYATININ UYGUN OLUŞU,
GİBİ AVANTAJLARI BULUNMAKTADIR.PRATEK KOMPOZİT SİLİKON
İZOLATÖRÜ ANKARADA CEMSAN ELEKTRİK TARAFINDAN SATIŞI YAPILMAKTADIR.Pratek Parafudr kompozit, izolatör, izolator, kompozit izolatör, parafudr, parafudr çeşitleri

Harbiden hayvanlara yazık olmuş. Yazık olmuş ineğe topraklama olsaymış keşke.
34.5Kv barada gezen kedide harbiden çok şanssızmış yani.

arkadaşlar resimlerden ziyade sadecee pano yapımının anlatıldıgı notlarınızı paylaşırsanız bize daha faydalı olucaksınız ,

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri