O.G. ve Y.G. Sistemlerden Farklı Görüntüler;

Emrah

Onursal Üye
Onursal Üye
O.g. ve Y.g. sistemlerden farklı görüntüler;

Umarım resimleri begenmişsinizdir,talebiniz dahilinde yeni ve günel resimler eklenecektir.

Lütfen teşekkür mesajı yerine artı ( + ) popülarite veriniz.

Saygılarımla;

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Trafo izalasyonu ile ilgili yeni görüntüler.

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Sayın arkadaşlar,
En kısa zamanda yeni resimlerle birlikte,sizlerle paylaşıma devam edecegim.
Konudaki teşekkür mesajları tarafımca silinmiştir.
Saygılarımla...

Son düzenleme:
kesicinin üzerine düşen kedi ve farklı resimler...

meraklı oluyor bu kedilerde :) walla ilk defa gördüm böyle birşey.. biliyordum ama görmek ayrı bişey :) eline sağlık çekebilirsem bende bizim fabrikadakileride çekip koymayı düşünüyorum tabi kedi yok bizde :)

inek için çok üzüldüm ya topraklaması olsaydı diregin belkide o inek yaşıyor olacaktı

pek bi bilgim yok ama elektrik direklerinede ewdeki tesisat gibi kacak akım röleleri üretilmeli bence
yada takılmalı

biz de enerji odasında bir fare gördük fakat teknisyen arkadaş kaçırdı öldüremedik. korktuk herhangi bir yerde kısa devre yaptırıp trafoları patlatmasından veya bunun gibi hasarlardan neyse iki gün sonra koku gelmeye başladı, meğerse kablo kanallarıan döktüğümüz zehiri yediğinden dolayı ölü ele geçirdik de çok şükür kazasız belasız atlatmış olduk.
gerçi artık kablolar bile fare zehirli ama kanalda bir sürü data kabloları da var

Evet,yer altı için üretilen yeni kabloların bir çogu artık katmanlarında zehirli jel sürülerek üretiliyor.Arkadaşlar bu konuda dikkat edilmeli ve mümkün olduğunca tedbirli çalışılmalı.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri