notr olmazsa nolur notr barasina ne takilmali

erenter58

Üye
merhabalar bugun evin icindeki sigorta kutusunun icinde sigortalarin altinda demir vidali ince bir sey gordum aristirmalarima gore buna bara denilior fakat bu demirde hicbir kablo yok hic bisi yok sadece delikli bir dem r peki neden o boa niye durduk yere takmislar yoksa bizden onceki ev sahipleri mi yapti dairemiz 3fazli bu notr gwliyor kardan geciyor sonra nerden geri donuyor birde 3 fazli sistemlwrde notr geri donmezse sayaca

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
elektrik faturasina etki edermi o demir sigorta kutusnun kensindemi var yoksa eskiden onda biseymi takiliydi cevaplarinizi merakla bekliyorum efendim

merhabalar bugun evin icindeki sigorta kutusunun icinde sigortalarin altinda demir vidali ince bir sey gordum aristirmalarima gore buna bara denilior fakat bu demirde hicbir kablo yok hic bisi yok sadece delikli bir dem r peki neden o boa niye durduk yere takmislar yoksa bizden onceki ev sahipleri mi yapti dairemiz 3fazli bu notr gwliyor kardan geciyor sonra nerden geri donuyor birde 3 fazli sistemlwrde notr geri donmezse sayaca
o delıklı vıdalı olan topraklama barasıdır topraklamayı baray gırmemıstır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri