Notebook çekilişi için yapmayın artık!!!

bLAckMamBa

Profesyonel Üye
Bu çekiliş için gerekli olan 20 mesaj sayısını doldurmak için yeni üyelik açıp konuların altına teşekkürler, çok işime yaradı çok sağol, tavsiye etmem, emeği geçen herkese teşekkürler... mesajları yazanlara bir dur demek gerekiyor ama nasıl? Elimden geldiğince yöneticiye şikayet ediyorum ama bir değil iki değiller ki. O kadar çok üyelik alan var ki yöneticiler, site yetkilileri de hangi birine yetişsin.

Bu yüzdendir ki siz sayın üyelerimizi de bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum ve bir gariplik gördüğünüzde site yetkilisine bildirmenizi rica ediyorum. Onlar gereğini yapar, yapıyor ve yapacaktır.

Bu çekiliş için gerekli olan 20 mesaj sayısını doldurmak için yeni üyelik açıp konuların altına teşekkürler, çok işime yaradı çok sağol, tavsiye etmem, emeği geçen herkese teşekkürler... mesajları yazanlara bir dur demek gerekiyor ama nasıl? Elimden geldiğince yöneticiye şikayet ediyorum ama bir değil iki değiller ki. O kadar çok üyelik alan var ki yöneticiler, site yetkilileri de hangi birine yetişsin.

Bu yüzdendir ki siz sayın üyelerimizi de bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum ve bir gariplik gördüğünüzde site yetkilisine bildirmenizi rica ediyorum. Onlar gereğini yapar, yapıyor ve yapacaktır.

Aynı şekilde bunlardan bende çok rahatsızım
teşekkürler, çok işime yaradı çok sağol, tavsiye etmem, emeği geçen herkese teşekkürler... mesajları yazanlar resmen formu çöplüğe çeviriyorlar ve zaman zaman bunların yüzünden forma girmek istemiyorum.
Bu tip mesaj atan arkadaşlar, lütfen formu çöplüğe çevirmeyelim.

cekiliş mesaj sayisina göre değil popularite puanina gore olsun hic yoktan paylasan ureten insanlara ufak bir hediye verilmis olur

cekiliş mesaj sayisina göre değil popularite puanina gore olsun hic yoktan paylasan ureten insanlara ufak bir hediye verilmis olur
İyi bir noktaya değindin gerçekten popülarite ya da mesaj sayısına göre olacaksa da sınır 100 mesaj felan yapılırsa millet yeni üyelik açıp 100 mesaj doldurma uğraşına girmez diye düşünüyorum

Sayın bLAckMamBa, Mert Bilgi İşlem Firması ile olan anlaşmamız gereği bu yılın sonuna kadar çekilişler devam edecektir. Çekilişleri şu anda iptal etme durumu söz konusu olmadığından bu tip mesaj yazan üyeleri, mesajın altındaki yöneticiye şikayet et butonu ile bize bildirdiğiniz taktirde tüm yazdığı mesajlar silinmekte ve yarışmaya katılımları bu sayede engellenmektedir.

Diğer üyelerimiz de aynı konudan şikayetçi olduğu için tüm üyelerimize hitaben tekrar etmek istiyorum. Forum içinde nerede ve ne zaman bu tip forum kirliliği yaratan mesaj görürseniz bize bildirebilirsiniz. Üzerinden zaman geçmiş bile olsa yöneticilerimiz tarafından gereken işlem yapılacaktır.

Sayın bLAckMamBa, Mert Bilgi İşlem Firması ile olan anlaşmamız gereği bu yılın sonuna kadar çekilişler devam edecektir. Çekilişleri şu anda iptal etme durumu söz konusu olmadığından bu tip mesaj yazan üyeleri, mesajın altındaki yöneticiye şikayet et butonu ile bize bildirdiğiniz taktirde tüm yazdığı mesajlar silinmekte ve yarışmaya katılımları bu sayede engellenmektedir.

Diğer üyelerimiz de aynı konudan şikayetçi olduğu için tüm üyelerimize hitaben tekrar etmek istiyorum. Forum içinde nerede ve ne zaman bu tip forum kirliliği yaratan mesaj görürseniz bize bildirebilirsiniz. Üzerinden zaman geçmiş bile olsa yöneticilerimiz tarafından gereken işlem yapılacaktır.

Sayın Aksi,
Elimden geldiğince bir gariplik sezdiğimde site yetkilisine haber ediyorum ve sizde onlardan birisiniz. Geçen hafta şikayet ettiğim bir kişiye bırakın cezayı mesajı bile silinmedi ki sadece şikayet eden de ben değildim. Konu bu https://www.kontrolkalemi.com/forum...k-buton-on_off-devresi/sayfa2.html#post489906
Bu forumda kimse kimseye hakaret edemez biz böyle bir aileyiz, bu gibi durumlarda hemen müdahale etmemiz gerekir ancak bazen aksaklıklar oluyor sanırım?

Sayın bLAckMamBa

Elimizden geldiği kadarıyla hem forumu tarıyor hem de üyelerimizden gelen şikayetleri değerlendiriyoruz. Haklısınız bazen ufak tefek aksaklıklar olabiliyor. Bu da o tip aksaklıklardan bir tanesi olsa gerek. 1 haftadır gözümüzden kaçmış ama şu anda belirttiğiniz üyenin mesajı silinerek cezai işlem uygulanmştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri