neutron mu? avenir mi?

avenir e güvenmeyin fazla 600 yazar 520 tvl cıkar 480 yazar 420 cıkar
bir dümen var avenirde buna inanın .ama şu bir gercek avenir piyasada müthiş yaygın ve arza oranı az

avenir e güvenmeyin fazla 600 yazar 520 tvl cıkar 480 yazar 420 cıkar
bir dümen var avenirde buna inanın .ama şu bir gercek avenir piyasada müthiş yaygın ve arza oranı az

TÜRKİYE PİYASASINDA ARTIK BU TARTIŞILMAZ TABİKİ AVENİR!!! hatta bu soruyu :)google amcaya
AVENİRMİ SAMSUNGMU DDİYEDE SORABİLİRSNİZ CEVAP YİNE AVENİR

AMA ASLINDA YENİ BİR KONU AÇSANIZ AVENİRMİ? CENOVA MI ? DİYE DAHA İYİ OLABİLİR

Avenir Cenova Dayline Güvenlik Kamerası Dvr Kayıt Cihazları, Lifesos Wisetech Paradox Teknim Alarm Sistemleri ve AkSESUARLARI İÇİN Avenir | Cenova | Dayline | Lifesos | Wisetech | adresinden üyelik açabilir yada
0232 441 11 20 - 0531 085 63 81 nolu telefonlardan Satış, Teknik Destek için yardımcı olabilrim Not: Kimse avenir - neutron - cenovayı bilmez iken biz balitechte bord tamir ediyorduk

Arkadaşlar aRTIK Türkiyede Türk markası var onu denemeli ve desteklemelisiniz ben 3 senedir adetli çalışıyorum para kazandığımı 2 senedir hissetmeye başladım

Üstad D-QEYD markası var ürünleri güzel 2 yıl birebir değişim garantiside var bir projende yer verirsen ürünleride görmüş olursun.Satış ve satış sonrası destekleride çok iyi.

BU KONUYU NOKTALIYORUM

2012 yılında başlayan bu konu üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Bu iki yıl içerisinde ismi geçen markalardan kiminin kıskandığı ve başka marka kullandığı için kötülediği Neutron markası şuanda IP Diafon sistemlerinde ve yüksek çözünürlük IP Kamera sistemlerinde Emniyet,Belediye,Survivor...vs. Bu tarz kurum ve özel şirketlerin çözüm ortağıdır.
Ben icraata bakarım. Biz bu markaları tartışırken bile Neutron yeni teknolojiler üretiyor. Bu sitede gereksiz yere reklam yapmayı
bırakalım ve insanlara gerçek teknolojileri sunan markaları önerelim. Firma sahipleri bir müşteri gibi kendi markasını övüyor. Herkesi dürüstlüğe davet ediyorum. Ben Neutron markasını kullanan bir firmayım ve hem Neutron hem diğer markaların teknolojileri hakkında bana soru sorabilirsiniz. Sizlere dürüst ve bu forum sayfasına yakışacak cevaplar vereceğim.

2 yıl bir fiil avenir ile çalıştık. mesadan adetli olarak ürün çektik. ilk zamanlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadık.en fazla kullanılan modellerimiz av-448a av-675hd av-2024 modelleri idi. daha sonra gerek dvrlarda gerekse de kameralarda problemler çıkmaya başladı ve müşterilerimizden geri dönüşler aldık. özellikle 675lerde gece görüş sıkıntıları başladı. ledler patır patır patladı,dvrlarda da sıkıntılar başladı hdd leri görmedi,tarih saat ayarlarında sıkıntı yaşandı vs. ayrıca görüntü kaliteleri de çok bozuldu. 1 yıl evvel ki 448le yeni alınan 448 ler arasında görüntüde bariz fark var. müşteri ziyaretlerinde bunu bariz olarak gördük ..bunun sonucunda neutrona dönüş yaptık şu anda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktayız çok şükür.. ürünler gerek çözünürlük gerekse de sağlamlık adına gayet iyi...

BENCE KONUNUN BAŞLIĞI DEĞİŞMELİ !!!! AVENİR VE NEUTRON İKİSİDE 700 - 800 - 900 TVL YAZAR HEPSİ 600TVL GEÇMEZ... İKİSİDE DAHUA SECURİTY İLE ÇALIŞIR HANGİSİ ORJİNAL BİLİNMEZ :) GERÇEK KALİTE GERÇEK TVLİNE DERSENİZ ARTIK CENOVA GÜVENLİK SİSTEMLERİ... Cenova DVR KAYIT CHAZLARI AYLIK 500 ADET SATTIM İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN 0 ADET ARIZA SI VAR HİÇ GERİ DÖNÜŞ OLMADI BİRTEK BİRİNİN ADPTÖRÜ ÇALIŞMAMIŞ ONNDA YENİSİNİ GÖNDERDİM :) AMA AVENİR DE OHOOOO HELEKİ TC SERİSİ DVRLAR :) HELEKİ O 448HD KAMERALAR. ELİ VİCDANIN TEK FİRMA CENOVA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÖZELLİKLE EKONMİK SEKMENTTE DAYLİNE DL SERİSİ KAMERALAR ŞUAN PİYASANIN LİDERİ...

Güvenlik Kamerası, IP Kamera, DVR Kayıt Cihazı, NVR Kayıt Cihazı ve Alarm Sistemlerinde 2014 YILI EN AZ ARIZA VEREN VE PİYASANI TEK LİDERİ Cenova Güvenlik Sistemleridir. Avenir ALMAYI DÜŞÜNN ARKADAŞLAR LÜTFEN UZAK DURSUNLAR.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri