NE KADAR MAAŞLA ÇALIŞILIYOR

eltekenerji

Galcon Temsilcisi
Sevgili arkadaşlar
bu konuyu özellikle 1500+ssk+yemek harcı+kalacak yer+prim verebilecek olduğum eleman arayanlar kısmına verdiğim ilana olumsuz bildirimler yapılması sonucunda açmaya ihtiyaç duydum
siz sevgili ustalar işverenler ve çalışanlardan istediğim şey kaç yıllık tecrübeye sahipsiniz ne kadar maaş alıyorsunuz aldığınız maaş yeterlimi veya bir elektrikçinin alacağı maaş ne kadar olmalı bildirimlerinizi bekliyorum

SAYGILAR

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bu konular zaten konuşuldu forumda ..bence siz gazeteye ilan verin ,gelenler bakalım ne tepki verecek..
forum hayatı ile gerçek hayat arasında fark olabilir!
tesisat resimleri içinde sağolun..

arkadaşlar meslekteki insanlar ahmet şunu alıyor ben bunu alıyorum .yok byle bir şey piyasadaki ustalar kalitesine gore para alır.ben yanıma bir usta alırken soruyorum daha önce kaç tl alıyorsun diyorki mesela 1500+ssk+yemek oraya kadar güzel soruyom yıldız ücgen yapabilirmisin 1 veya 2 sefer bağladım ama unutmuşumdur.kompanze yapabilirmisin 1 sefer gorsem baglarım.yani vs vs paraya geldimmi usta işe geldinmi faz nötr al götür onun için herkes kendini yetiştirmesiyle alakalı ne kadar alacagı

2008 de patronuma kızıp işyeri acmistim. Şimdi düşünüyorumda patron olmak hiç kolay birşey değil.
Firma aylık odeyebilecegi tutarı ve şartları sunmuş. Işine geliyorsa bu kadar basit. Daha iyi biliyorsan kendin aç işyeri de gör

MT11i cihazımdan gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri