NAIS Yazılım Linki

Merhaba

Özelden gerekli şifreleri gönderdim.

İyi çalışmalar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba Panasonic Destek,
Kullanıcı adı ve şifre almak istiyorum.Şimdiden teşekür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba Panasonic Destek,
Mümkünse bende Kullanıcı adı ve şifre almak istiyorum.

Neden böyle bir soru sorma gereği duydunuz.

Anlayamadım.
Neden burda (özgür paylaşım platformu) paylaşmıyor da özelden yazıyorsunuz kişiye özel mi ücretli mi oluyor insanın aklına ister istemez fişleme yaptığınız geliyor.

Bir çok kez bunu açıkladım, tekrar açıklayayım.

Bundan 2 yıl öncesine kadar sizin dediğiniz gibi softwareleri direk linkleri ile paylaşabiliyorduk.
(Yurt dışında ücretli satılmasına rağmen)
Panasonic ile yaptığımız anlaşma gereği sadece Türkiye de softwareleri ücretsiz paylaşabiliyorduk.
Ancak linklerimiz yabancı forum sitelerinde yayınlanmaya başlayınca böyle bir karar almak zorunda kaldık.

Bana özelden şifre istiyorum diyen, hiç bir kimseden hiç bir bilgisini istemeden bu şifreleri gönderiyorum.
Yani dediğiniz gibi bir fişleme yok. Merak etmeyin :)

Yansınıza IP filitrelemesi yapan bir betik yazın yurt dışındakiler alamasın dosyayı.
Hem burda bir arkadaşımız şifreyi alıp yabancı bir sitede paylaşmayacağı ne malum ?
Siz de haklısınız ticari bir anlaşma kullanıcıları bağlamaz ama sizi bağlar.
Açıklamanız için teşekkür ederim.
Kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri