Motor sargı şeması

royhat

Üye
Arkadaşlar bana 22 kw 1400 devir wat marka sarım şeması baglantı şekli ve sipir sayısı lazım yardımcı olabilirmisiniz

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Eteket değerleini tam yazarmısın 22 kw wat olarak kayıdım yok ama cevremde araştırırım

Son düzenleme:
Royhat arkadaşım bir kac bobinajcı arkadaşa sordum 18,5 kw - 30 kw wat kayıdı var 22 kw 1400 d/d malesef yok böyle bir sorun benimde gamakta başıma gelmişti fabrikadan öğrenmiştik fax göndermişlerdi wat motorunda böyle bir izmeti olması gerekir

tamam kardeş tşkler fabrikadan bu bilgilerei verirlermi acaba

wat motor fabrikası bobinaj sarım esabını size faxlar yerli ürün iletişim kurmakicin wat motor fabrikasının telefonunu ögrenmeniz lazım

slm arkadaslar bır sorunum var elimde siemens 10 kw 1400 d/d 20 amp. etiket degerleri ve motor 380 voltda sadece ucgen calısabiliyor daha onceden sarılmıs motor suan uzerınden cıkan hesaba gore sargıyı yaptım ama motor yuksuz calısıyor yuke bındıgı an zorlanmaya baslıyor bana bunun orjınal hesabı gerek yardımlarınız ıcın tskrler ....

Bağlantı hatalı olabilir ikili parelel ( seri, parelel ) olması gereken bağlantı yanlız seri yapılmış olabilir.

sipir sayısı hesapları banada lazim arkadaşlar nerden bulurum

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri