motor kontrol devresi lazım!

gfb_42

Üye
arkadaşlar bana potanslarla zaman ve hız ayarı yapılabilen start komutu verdikten sonra o zaman aralıgında belirlenen hızda ikerleyen ve stop yapıldıgında motoru geri ceken bir devre lazım (lcd veya gösterge olmayacak) lütfen yardımcı olursanız çok minnettar kalırım teşekkürler

ya aslında ben redüktör düşünüyorum (buyuk şırınga pombaları var onları itebilecek şekilde ) eger daha iii bir alternatifi olan varsa lütfen paylaşım yapalım

sayın ht2lgl sanırım sorusuna cevap alamadı ne tür motordan kasıt yanılmıyorsam 1 faz 3 faz ac dc step vs. neticede olay motor kontrole dayanıyor ve nasıl bir motor olduğunu bilelimki nasıl bir yol izlemen gerekiyor yardımcı olmaya çalışalım.

136812]sayın ht2lgl sanırım sorusuna cevap alamadı ne tür motordan kasıt yanılmıyorsam 1 faz 3 faz ac dc step vs. neticede olay motor kontrole dayanıyor ve nasıl bir motor olduğunu bilelimki nasıl bir yol izlemen gerekiyor yardımcı olmaya çalışalım.[/QUOTE]

dc step olarak düşünmüstüm yanlış anlamayın ama redüktörden kastımda buydu genede özür dilerim ilginiz için teşekkür ederim

ama aslında ne tür sonuc verecegi hakkında emin degilim oyuzden sizde buyuk enjektörleri göz önune alarak motor konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri