motor hız kontrol ?? çözemedim !

Takdire ihtiyacım yok her şeyi netten sipariş verme biraz bilgilen ne alacağını neye benzediğini bil, yanıbaşında var bak dedim! Adam seni kandırıyor mu yardım etmek mi istiyor karar verirsin.

arkdaşım öyle bir adam olsaydı yanım da zaten burada seninle tartışıyor olmazdım. dostum gerek yok senin yardım etmene bu kadar kelime yazana kadar iki kelime yazıp cvp verebilirdin. kardeşim sağol gerek yok daha fazlasına

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Aradığın Dimmer 100w lamba süren mahalle elektriçisinde bile bulabileceğin bir dimmer.Bu dimmer 100W sorunsuz destekler sen,n ihtiyacın 7.5W ile 30W arası.by lent bunuu kastedmişde olabilir.Hemen celallenmeyin.Yardımlaşıyoruz sonuçta.;)

Aradığın Dimmer 100w lamba süren mahalle elektriçisinde bile bulabileceğin bir dimmer.Bu dimmer 100W sorunsuz destekler sen,n ihtiyacın 7.5W ile 30W arası.by lent bunuu kastedmişde olabilir.Hemen celallenmeyin.Yardımlaşıyoruz sonuçta.;)

üstad çok sağol.
arkdaşa biraz ön yargılı, inanın bu konu hakkında pek bilgiye sahip olmadığım için soruyorum.
bilsem neden burda konu açıp cvplanmasını bekleyim.

tekrar teşekkür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri