Mikrodev PLC ve FBD programlama teknikleri eğitimleri

yavuz.özer

Mikrodev Temsilcisi
13.04.2014 Perşembe günü Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Gebze Yerleşkesinde Mikrodev PLC ve FBD programlama teknikleri eğitimimiz olacaktır.

Eğitim 2 saat öğleden önce ve 2 saat de öğleden sonra olmak üzere toplam 4 saat yapılması planlanmıştır.
Katılmak isteyenler [email protected] mail adresine; çalıştığı kurum, öğrenim statüsü, PLC bilgi düzeyi, adı-soyadı, adresi ve telefon bilgilerini gönderebilir. Detaylı bilgiler için başvurulara geri dönüş yapılacaktır.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yavuz Bey, Eğitimleri internet ortamından takip etme imkanımız olabilir mi? Tekirdağ da görevliyim ve gelip dönmem gerçekten güç..

13.04.2014 Perşembe günü Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Gebze Yerleşkesinde Mikrodev PLC ve FBD programlama teknikleri eğitimimiz olacaktır.

Eğitim 2 saat öğleden önce ve 2 saat de öğleden sonra olmak üzere toplam 4 saat yapılması planlanmıştır.
Katılmak isteyenler [email protected] mail adresine; çalıştığı kurum, öğrenim statüsü, PLC bilgi düzeyi, adı-soyadı, adresi ve telefon bilgilerini gönderebilir. Detaylı bilgiler için başvurulara geri dönüş yapılacaktır.
Yakın zamanda sormuştum ve yoğunluktan mayıs ortalarına kadar herhangi bir eğitim ya da seminer planlanmıyor denilmişti. sanırım çok önceden yazdığınız bu mesajın geçerliliği kalmamış olsa gerek?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri