Mikrodev MP201 SMS ile kontrol

gsm özellikli mikrodev plc ile mail atmak mümkünmüdür acaba?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba, mikrodev mp201g plc yi gsm tabanından internete bağlayıp android telefon üzerine oluşturacağım Scada ile kontrol etmek istiyorum. bunun için nasıl bir haberleşme sağlayabilirim, yapılmış örneklerde hep sms gönderip alarak var ben ise direk uzaktan android program üzerinden komutu göndermek istiyorum, olmadı webarayüz oluşturup sunucu üzerinden sürekli aynı sayfaya bağlanmasını ve komut alıp göndermesini nasıl sağlayabilirim? teşekkürler

merhaba, mikrodev mp201g plc yi gsm tabanından internete bağlayıp android telefon üzerine oluşturacağım scada ile kontrol etmek istiyorum. bunun için nasıl bir haberleşme sağlayabilirim, yapılmış örneklerde hep sms gönderip alarak var ben ise direk uzaktan android program üzerinden komutu göndermek istiyorum, olmadı webarayüz oluşturup sunucu üzerinden sürekli aynı sayfaya bağlanmasını ve komut alıp göndermesini nasıl sağlayabilirim? teşekkürler
Merhaba,
Android üzerinden modbus tcp/ip ile haberleşen bir yazılım yazabilirsen GSM li plc den direk data hattı takıp internete çıkabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri