Micromaster440 çizgi hatası

myres

Üye
ZVBWWa.jpg

Saygılarımı sunarak sorularıma geçmek istiyorum arkadaşlar.

1)Elimde bu şekilde ekranda 5 adet çizgi gösteren bir Micromaster440 sürücü var hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı? Nedir ve ne değildir?

2)ayrıca elimde bulunan bir diğer sürücü f 22 hatasına düşüyor. Bu hatanın nedeni olarak belirtilen i/o kartı, profibus,hatsonu direnci vs kitapçıkta yazan her türlü tahminlerden hiç biri değil. Bana önerebileceğiniz başka yorumlarınız var mı?

3) Elimde bulunan bir diğerinde ise ekran tamam oluyor fakat hiç bir parametreye müdahale edemiyorum.

Şimdiden teşekkürler. Barış dolu günler..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
@myres merhaba, tüm ekipmanların sağlam ve çalışır durumda olduğundan eminsen, siemesn.support'a bilgi verip yardım talep edersen 24 saat içinde çözüm getiriyorlar. Bu forum'un paralelinde oraya da sorup net çözüm alabilirsiniz.

@myres merhaba, tüm ekipmanların sağlam ve çalışır durumda olduğundan eminsen, siemesn.support'a bilgi verip yardım talep edersen 24 saat içinde çözüm getiriyorlar. Bu forum'un paralelinde oraya da sorup net çözüm alabilirsiniz.

Teşekkürler dediğiniz gibi yönelttim cevap bekliyorum. Sizinle tekrar paylaşacağım

Saygılarımla

-Çizgi ekranlar bozuktur sanırım kart tamiri yapan firmalra gönderin.
-f22 yüksek akım.. motor tarafını kontrol edin redüktör vs kullanılıyorsa mekank sıkıntı vardır.. eğer enkoder vs varsa v/f modunda deneyin birde

daha önceden başıma geldi micromaster 420 -430 -440 op. panel bazı drive lar için farklılık gösteriyor op. panel değiştirince - - - - - şeklinde gösteriyor, kendi panelini takınca normal gösteriyor.
Başka op. panel deneme şansın varsa den op. panelden kaynaklanabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri