Metal dedöktörleri,yapımı ve şemaları paylaşalım arkadaşlar.

arkadaşlar hocam tarafından bana werilen ödev bu metal dedektörleri ile ilgili ne olur bana göre bi devre fln bulabilir misiniz çok aradım bulmadım hepsi çok karışık ve ben daha çok amatörüm :mad:

mail adresim ******@hotmail.com ne olur abilerim bi yardımcı oln yaw :mad::mad::mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
ademsu; resimdekinin aynısını yaptım çalışmak ne kelime mükemmel ayrım yapıyor, metalin derinliğini gösteriyor hacmi boyutu hatta ve hatta ağırlığını bile anlayabiliyorsun.biraz daha zorlarsan yaşını bile gösteriyor (ama zorlamana bağlı)

ademsu; resimdekinin aynısını yaptım çalışmak ne kelime mükemmel ayrım yapıyor, metalin derinliğini gösteriyor hacmi boyutu hatta ve hatta ağırlığını bile anlayabiliyorsun.biraz daha zorlarsan yaşını bile gösteriyor (ama zorlamana bağlı)

:)normal üyemiz biraz anormal çıkdı uzun zamandır burda yokdum başarını görmek güzel anormal kardeşim :D yapdıgın devrenin resmini koyda imzamızı atalım....varsa tabi .link vermeyi bu siteye saygısızlık olarak görüyorum biraz araşdır bizide bulursun nerde başarımız oldugunu ......saygılar

Normal kardeşş medem denedin çalışıyor yaptığın dökümanları resimleri sende paylaşda hepimiz faydalanalım arazide lazım oluyor bana bu alet :D

:Dboşuna heveslenmeyin amatör işi bu devreler hobi olarak takılacaksınız metal ayrımı olmadıkdan sonra dedektör dedektör degil çok aldanırsınız çiviyede öter nalada öter bir metalin varlıgını tespit edersiniz sadece .. hobi olarak yapalım derseniz ekleyelim devre şemaları %100 çalışan ...şemaları yapın çalışdırın...kullanın.....

selam illlet ben bu tür değilde başka bir şekilde düşünelim diyorum bu sistemler yani bir uzun dalga verici temel alınmış sistemler pek bir ,işe yaramadığı görüldü başka algılayıcılar ve sensörler düşünelim diyorum beni yadırgamayın lütfen bazı kişiler bölgede bir iyon oluşması diyor bazıları bazıları yine bölgesinde bir bultu şeklinde oluşuyor diyor farklı düşünmek istiyorum saygılar

merhaba bunu bana daha nnet bir şekilde atabilirmisiniz öğrenciyim ödev için yapacağım devresi ve kullanınlan malzemeler

Kardeşim proje için yapacak . Acaba bana yapan deneyen çalışan birisi mail adresine yollaya bilirmi. Şimdiden teşekkürler. ***@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri