Meslek-Teknik Lise Elektrik Bölümü Ders dökümanları

Hocam sanırsam isteklere cvp vermiyor. En azından 1 tane günlük plan örnegi gönderse idi gerisini biz örnek alarak hallederdik. Yinede çalışmaların için teşekkür ederiz.

*zayıf akım tesisat ve end kontrol ve arıza için yıllık plan ve zümreler*modüllerle ilgili plan ve dökümanları yollarsan sevinirim. teşekkürler.

swordfish ' Alıntı:
Meslek liselerinde görev yapan Elektrik öğretmenlerine ,

*Yıllık planlar

*Zümreler

*Yeni modül planları

*Rehberlik formları

*Günlük planlar

Not :İsteyenler PM atsın.tek tek Eklemek uzun süreceğinden istek almam lazım.Toptan siteye atarsam aradığınızı bulamazsınız. ;)

hocam öncelikle teşekkürler. sizin planlarınızdan ve ders notlarınnızdan faydalanmak isteriz.

swordfish ' Alıntı:
Meslek liselerinde görev yapan Elektrik öğretmenlerine ,

*Yıllık planlar

*Zümreler

*Yeni modül planları

*Rehberlik formları

*Günlük planlar

Not :İsteyenler PM atsın.tek tek Eklemek uzun süreceğinden istek almam lazım.Toptan siteye atarsam aradığınızı bulamazsınız. ;)

Arkadaşım link ölmüş yenilersen sevinirim şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar elimden geldiğince döküman konusunda değerli arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum fakat ilk açtığım
konulardaki silinen linkleri yenileyemiyorum.
Yeni bir mesaj yazmam gerekiyor.
Yazdığım yeni mesaja ulaşmak için tüm sayfaları tek tek hepsine bakmanız gerekiyor.

Site,en başta açmış olduğum konuya alt alta ekleme yapmama izin vermiyor.düzelt seçeneğimi yok nedir?

Yeni konu açıyorum.oraya atıyorum.sonra benim için konuların ve cevapların takibi zorlaşıyor.

Tek tek arkadaşlara mail yollayayım diyorum oda bana sıkıntı veriyor.

Sonuç :

Tek tek dersleri ayırıp içine tüm ihtiyacınız olan dökümanları koyup yayınlayacağım.

Ilginiz için teşekkür ediyorum.

slm bana acilen elektronik ile ilgigli bir dersin 5 konuluk günlük planı lazım çok acil. İlgi gösterirseniz sevinirim. [email protected] adresine e-mail ile atarsanız çok memnun olurum.

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri