meslek liselerinde yaz stajı...

mervan_81

Üye
değerli arkadaşlar ben bu yıl 2. sınıfların yaz stajlarını yapacağım ama bunun planı nasıl olcak bilmiyorum. Elektrikli ev aletleri dalı. Bu konuda bilgisi ya da dökümanı olan varsa paylaşırsa sevinirim. Saygılar.

Aynı sorun bende de var. Tüm yıl gördükleri dal derslerini koyacağız plana.

ben nasil staj yapcagini soyliyim ben bu yaz yaptim staji seni sansin varsa gzel bir yere verirler ve orada saat 8 de gelir aksam 6 da evine gidersin boyle bir yerde byk bir ihtimalle para vermezler ya da saat 8 aksam 21.00 bir firmanin (arcelik beko bosch) teknik servisinde calisirsin 200ile 300 arasinda para alirsin para konusunda tamamen sans isi aladabilrsin almayada bilirsin bnm sana tavsiym sanayide veya cevresi olan biri sana dalinla ilgili birseyler bulsun benim dalim otomasyon olmasina ragmen baski devrecide yapmistim isim rahatti ama para vercez dediler 3 aydir bekliyoz 3 stajyer dedigim gibi en iyisi git kendin bul...

Neden yaz stajı yapıyorsunuz? Kız Teknik haricinde diğer genel müdürlüklere bağlı okullar yaz stajı yapmazlar

bazı lıseler yaz stajı yaptırıyor öğrencılerıne. kendımden bılıyorum ito atl 2007 mezunuyum ve yaz stajı yaptım bi şirkette ortammı guzeldi ve üniversite 1 stajımıda orda yaptım . kimi liseler ise 2 gun okul 3 gün iş yanı okul zamanı staj yaptırıyor o tür stajlarda ise belli bi miktar para veriyolar

Anadolu meslek lisesi öğrencileri stajlarını okul zamanı değil yazın yaparlar 300 saattir tavsiyem 11 sınıfta bitirmeleridir çünkü 12 dem ezun ve ygs -lys derken vakit kalmayıp diploma alamaybilirsiniz

3308 sayılı kanun gereği bütün meslek liseleri staj yapar. atl ve tl 300 saat yaz stajı normal meslek lisesi sanayi işbirliği kapsamında örgün eğitim içerisinde syaj yaparlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri