merdiven otomatiğini fotosele dónûştürme

Merdiven otomatiğini fotosele çevirmek için yani fotosele sürekli enerji gelmesı icin ne yapmam gerekiyor.Buton kontrollü merdiven otomatigini devre dişi bırakıp mevcut sıstemi sökmeden fotosele sûrekli enerji girisi olacak fotosel aktif oldugunda çıkıs verecek.Bu konularda acemiyim biraz öğrenciyim su an yardimlarınız icın tesekkurler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merdiven otomatiğini fotosele çevirmek için yani fotosele sürekli enerji gelmesı icin ne yapmam gerekiyor.Buton kontrollü merdiven otomatigini devre dişi bırakıp mevcut sıstemi sökmeden fotosele sûrekli enerji girisi olacak fotosel aktif oldugunda çıkıs verecek.Bu konularda acemiyim biraz öğrenciyim su an yardimlarınız icın tesekkurler.

mevcut sistemi sökmeden yapmak istiyorsanız anahtara bağlı olan kabloları çıkarıp birbirine direk bağlayıp,üstüne anahtarı koyabilirsiniz.. tabii apartman ise apartman sakinleri yanılabilirler...

mevcut sistemi sökmeden yapmak istiyorsanız anahtara bağlı olan kabloları çıkarıp birbirine direk bağlayıp,üstüne anahtarı koyabilirsiniz.. tabii apartman ise apartman sakinleri yanılabilirler...

bu benimde aklıma geldi aslında ama bu islerde acemi olduğumdan saçma diye düşündüm.Sizde öyle düşündüyseniz demekki yapılabilir.Yapacağım yer 4 katlı bir apartman bu arada tavanı matkapla delerken kabloya denk gelmemesi için bilinen bir püf noktası varmıdır yoksa şansmıdır bu =)

ALINTIDIR daha önce formda bir arkadaş paylaşmıştı.

ntlmr.jpg

faz ile lambayı kısa devre edeceğim üstteki butonlar ne anlama geliyor ?

onu biliyorum da butonların üstüne çarpı atılmış butonlar kısa devre anlamınamı geliyor kablolar boşa çıkar anlamamı geliyor onu anlamadım

onu biliyorum da butonların üstüne çarpı atılmış butonlar kısa devre anlamınamı geliyor kablolar boşa çıkar anlamamı geliyor onu anlamadım
butonu iptal et kabloları boşa çıkar anlamına gelir.zaten devreyi iyi takip edersen ne anlama geldiği belli oluyor .
kolay gelsin

sayın kocaeli klımacı mediven ara otamatigini sensörlüye bu şekilde cevrilir mi sizce? merdiven ara otamatigindeki faz ucu ile lamba ucu direk birbirine bağlanarak gerçekleşir bu? sizin yönteminizi anlayamadım...bana açıklayabilir misiniz?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri