megep dökümanlar hakkında

telemcii

Üye
arkadaşlar diyelimki pdf formatında 10 tane elektrik dökümanını dosya haline getirmek istiyorum bunu nerde yaptırabilirim.istanbul için konuşuyorum,yaptıran arkadaş var mı,birde tahmini maliyeti ne olabilir..fikriniz nedir..?

Bir tane sanal yazıcı indir pc ye kur. istediğin belgeyi yazdır. sonra yazdırdığın belgeyi istediğin formata
çıktı olarak kaydet.
ben. sanal " Bulzıp PDF printer " idirdim kurdum. istediğim belgeye sağ tıklayıp yazdır diyorum.
sanal yazıcı nasıl çıktı alacağımı . nereye kayıt edilmesini hangi formatta kayıt yapılacağı işaretliyorum.
tamam diyorum kayıt yapıyor.
şu formatlarda kayıt yapıyor. JPEG , BMP , EPS , PCX , PDF , PNG , PS . hangisini seçersen.

Bir tane sanal yazıcı indir pc ye kur. istediğin belgeyi yazdır. sonra yazdırdığın belgeyi istediğin formata
çıktı olarak kaydet.
ben. sanal " Bulzıp PDF printer " idirdim kurdum. istediğim belgeye sağ tıklayıp yazdır diyorum.
sanal yazıcı nasıl çıktı alacağımı . nereye kayıt edilmesini hangi formatta kayıt yapılacağı işaretliyorum.
şu formatlarda kayıt yapıyor. JPEG , BMP , EPS , PCX , PDF , PNG , PS . hangisini seçersen.
adobe reader kendisi direkt yazdiriyor niye bu kadar ugrasalim? ama anladigim kadari ile arkadas fazla sayida baski istiyor. onu matbaacilar kafssina gore yapar.

çıktı olarak kaydet.
Ben bu sanal yazıcı olayını anlamdım biraz açsana.Tekrar pc ye mı kayıt yapılıyor?Direkt çıktı mı veriyor?

Ben bu sanal yazıcı olayını anlamdım biraz açsana.Tekrar pc ye mı kayıt yapılıyor?Direkt çıktı mı veriyor?
Elindeki belgeyi yazdır dediğinde pc deki yazıcılar çıkar buradan sanal yazıcını tıklarsın
yeni bir sayfa gelir buradan sayfa yapısını adetini seçersin yazdır dersin. (normal yazıcıdan cıktı alır gibi)
yazdırma bitince
yeni bir sayfa gelir DOSYA OLUŞTURMA sayfası buradan
Nereye kayıt edeceğin yeri seçersin Örneğin Belgelerim.
Hangi format ta kayıt seçeneğini seçersin örneğin JPEG
Kaydet dersin sanal yazıciya yazdırdığın belge pc nin belgelerim klasörüne JPEG formatında dosya
olarak kaydedilir.

sanal yazici artik ihtiyac zaten, ilk olarak ofis 2007 ile xls uzantisi ile geldi. bu sayede diyelim proteustan cizim yaptin ama bu cizimi nasil cikartacaz? cikti alacak pc ye bunu yuklemek ile ugrasacagina o pc de de 2007 ilduguna emin olursun sonra da xls ye gonderdersin dosyayi.
bu sanal yazicida jpeg gibi resim formatlarini secmek akillica olmaz. cunku bazi yazicilar resim formatini otomatik taniyip ekstra murekkep harcar.
ama onceden de dedigim gibi arkadas pek gerrek yok. cunku adobe reader programi ile de yazdirabilir rahatca.

aslında ben tam olarak bunu sormamıştım.benim sorum cilt haline getiren varmı .cağaloğlunda sormuştum,yani bir nevi kitapçık haline getirmek için.

400_F_12955688_PCHJGoq3oyRO3S4R4Ui1Z1Ygvy5Pbdqr.jpg

Spiral dosya yap hem ucuz hem pratik.

400_F_12955688_PCHJGoq3oyRO3S4R4Ui1Z1Ygvy5Pbdqr.jpg

Spiral dosya yap hem ucuz hem pratik.
abimizbenden once davranmis:)

siz bir fakulteye gidin soyle bir saga sola bakin kopyalama merkezi illa vardir kiyisinda kosesinde.
abi diyin bana su dosyalari bir mahfazaya alip su kadar adet basiver diyin o halleder. 500 sayfaya kadar 10 lira mi ne. renkli ise biraz daha npahali. eger ciltli olursa ultra pahali:)

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri