meıden surucu kullanma klavuzu

3elibrahim

Paylaşımcı üye
lg nin satmış oldugu bir urun:

Ekli dosyalar

• MEIDEN_TURKCE_MANUAL.doc
    2 MB · Görüntüleme: 571
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sn .forum üyeleri aranızda bu sürücüyü kullanmaya başlamış olanlar varsa ürün hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerini yazabilirmi lütfen

arkadas bu inverter pek te fazla özelliği olmayan bi invertere benziyor. plc dediğin inverterin parametreleri olabilir mi acaba ?? bu parametreler en basit inverterde dahi var. şu sıralar türkiyede çinden getirilmiş adı sanı duyulmamış invetrterleri birçok firma satıyor , bunuda iyice araştırmadan almayın derim.

Öncelikle bu bilgiyi bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür etmek istiyorum.

Arkadaşlar önyargılı davranmayın

Meiden Japon malı bir inverterdir. yaklaşık olarak 15 e yakın motorda kullanıyoruz daha en ufak bir sorun oluşmadı. En azından siemensler gibi enerji dalgalanmalarında hemen hataya geçmiyor. :D

Son düzenleme:
Ben çok yerde kullandım inanın arıza yaptı diye dönen olmadı.Ben satıcısı falan değilim kullandım hiç sıkıntı yaşamadım ve çin değil japon malıdır.

mehaba arkadaşlar bu cihazı iki pompalı hidraforu kontrol etmek için kullandım. Manuel ve otomatik olacak şekilde ayırdım. Testleri bitirdim sistemi devreye alacakken frekans konvertöründen duman gelmeye başladı manuel konumda konvertörün U V W uçlarına enerji geliyor bu sıkıntı yapmış olabilir mi yada neden zarar görmüş olabilir . lcd gösterge çalışmıyor ama L1 L2 L3 den besleme yaptığımda u v w dan çıkış alıyorum. Acil yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

bu çihazı ben kullanıyorum çok güzel çalışıyor

Mükemmel bir cihaz Asansöre konfor lu çalışmada mükemmel hiç titreme yok Akım yüzdesi görebiliyorsunuz

mehaba arkadaşlar bu cihazı iki pompalı hidraforu kontrol etmek için kullandım. Manuel ve otomatik olacak şekilde ayırdım. Testleri bitirdim sistemi devreye alacakken frekans konvertöründen duman gelmeye başladı manuel konumda konvertörün U V W uçlarına enerji geliyor bu sıkıntı yapmış olabilir mi yada neden zarar görmüş olabilir . lcd gösterge çalışmıyor ama L1 L2 L3 den besleme yaptığımda u v w dan çıkış alıyorum. Acil yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Cihazı yakmissin

ayarlayasıya kadar karnım çatlıyor.ama ayarlanınca bir çok cihaza göre verimli.sorun şu hata kodlarını bulmak öğrenmek ayrı bır sorun.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri