sedat_5488

Üye
arkadaşlar linkte ki motorun nasıl yapıldığını ve kullanılan mıknatıs cinsi aradaki mesafe ve mıknatıs yönü nasıl yapılmış fikri olan varmı
MANYETİK MOTOR videosunu izle - Bilim / Teknik - Mynet - Video

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
neodymium mıknatıs kullanılmış olabilir çok güçlü olduklarını okumuştum. Diğer detaylar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa görüşlerinizi bekliyorum.

ya ben bu sistemi 6 7 yıldır araştırıyordum yapıldığını bilmiyodum kendi tasarımlarımla denemeler yaptım çalıştıramadım eğer bu sistem gerçekten çalışıosa elektrik adına bi devrim niteliği taşır heslere rüzgar trübünlerine vs hiç bişeye gerek kalmaz gerçekten çalışıomu acaba tam bi bilgi veren olursa sevinirim

forumda gelişmiş aramada Perendev Motor başlıklı konuları araştırınız aradığınız cevapları bulucağınızdan eminim .

Enerji yoktan varolmaz. Mıknatıs kuvvetinin sürekli iş yapabilme kabiliyeti yoktur.

Enerji yoktan varolmaz. Mıknatıs kuvvetinin sürekli iş yapabilme kabiliyeti yoktur.

"mıknatıs ta bir enerji birikimi yoktur ki zamanla azalarak bitsin.
mıknatısın atom yapısı özeldir o kadar.yani diğer maddelerden farkı yoktur.
mıknatıs özelliği olan madde de atomlar manyetik alanların dizilimi olarak belli bir düzen içindedir.
bu düzen bozulmadığı sürece "mıknatıslık" devam eder.
ne zaman sona erer?
herşeyin bir ömrü vardır.mıknatıs'ın ömrü içindeki bir enerjinin zamanla azalımı şeklnde değil de,atom yapısının zamanla bozulması ilebitebilir.fakat işlem için milyon yıllar ölçek olarak alınır."

birçok kaynak bunu söylüyor??

Perendev magnetic motor - YouTube
doğru birçok video var adam eğer görünmez bir düzenek kullanmadıysa aslında şu rulmanlar elektrikli motor olabilir mi? tabi onlarda boruların içinden geçen gizli kablo vede daha daha ufoca ışınla çalıştırılmıyorsa? :)))

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri