Malzeme yetersizliği,tek başına çalışma,Biçimlendirici Cihazların olmayışı

asim can

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu buraya açma gereği duydum. Moderatör arkadaşlar konuyu isterlerse ilgili kategoriye taşıyabilirler..

Kendimi anlatıyım ilk önce...

Kastamonu'da yaşıyorum. Bilgisayar proğramcısı ve sağlık memuruyum. Hobi olarak ahşap sanatı ile meşgulüm.

Bir süredir elektronik devreler, bilgisayar veya android üzerinden bir aletin eksen,hız kontrolü gibi konular üzerine merak saldım. Fakat gerek bununla ilgili olarak, gerekse herhangi bir konuda bizim buralarda birlikte takılabileceğimiz bir takım hiç olmadı.

Benimse basit ve eğlenceli olduğu kadar uygulama itibariyle değer taşıyan bazı projelerim var.Ama bu projeler robotik vs projelerden ziyade simulasyon türevinden projeler...

Bilgisayar proğramcısıyım esasında. Bize sadece elektronik kısmından logic kavramlardan başka birşey gösterilmedi. Bense aklımdaki projeleri birlikte biçimlendirebileceğim arkadaşlar var mı diye çok merak ediyorum. 3 kişi olsak aslında sonrasında 5 kişi oluruz 10 kişi oluruz falan. Maddi endişe olmaksızın (fikirlerimiz saçma bile olsa) masada incelenebilecek beyin fırtınası ile gelişebileceğimiz bir ortamı nasıl sağlayabilirizin koşullarını aramaktan zaman israfı meydana geldi. Ben ise tek başıma çalışmaktan çok usanan biriyim.

Bu konudaki fikirlerinizi almak istiyorum.

merhaba ;
bende elektronik teknikeriyim PCB kart basımı yapıyorum daha doğrusu yapmaya çalışıyorum özel bir şirkette muhasebecinin yanında çalışıyorum.kendi mesleğimle ilgili iş bulamadım. Malzemeden yana sıkıntım yok sıkıntım işden yana svdiğim bildiğim işi yapmak istiyoum ama olmuyor şu anki işimden de hiç memnun değilim .... :( :(

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri