mach 3 z eksen sıfırlama probu

sehzade61

Üye
arkadaslr herkese merhabalar benım mah3 kontrollu bır roterım war ve z sıfırlma aparatı almak ıstıyorum bılenınız varmıdır bu konuda bana yardımcı olucak

aparattan kastınız nedir ? Youtube da bir sürü video var. İzlerseniz aparat almaya gerek kalmadan halledersiniz :)

Yotube dan izledigim vidyolarda bir metale takımı degdirip sifirliyorlar. Onun icin sordum kardes bu metalin uclarindan cikan kobloyu nereye nasil bagladiklarini bulamadim

Yotube dan izledigim vidyolarda bir metale takımı degdirip sifirliyorlar. Onun icin sordum kardes bu metalin uclarindan cikan kobloyu nereye nasil bagladiklarini bulamadim

Anladım. Hangi kontrol kartını kullandığını söylersen yardımcı oluruz :)

qP6BgB.jpg

arkadaslr herkese merhabalar benım mah3 kontrollu bır roterım war ve z sıfırlma aparatı almak ıstıyorum bılenınız varmıdır bu konuda bana yardımcı olucak
sıfırlama probu için illaki buton şeklinde bir probe kullanmana gerek yok. metal bir parçaylada işini görürsün. tabi bu parçanın kalınlığını bilmen şartıyla. probe olarak kullancağın parçaya kartını beslediğin güç kaynağından yada kartın üzerinde 5vdc çıkış varsa oradan bir kablo bağla kartın input girişlerinden bir tanesinede bir kablo bağla diğer ucunada timsah ağzı yada krokodil denilen malzemeden bağla. sıfırlama yapacağın zaman probe olarak kullanacağın metali ucun altına koy krokodilide sıfırlama yapacağın uca tak sıfırlama işlemini yap malzemeleri sök. Tabi bu iş için mach3e makro yazman lazım

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/mach3-kullanımı.15952/page-21

aşağıdaki konuda bu iş için kullanacağın macro var düzenlemelerini yapıp kullan.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri