Mıknatısla elektirik üretmek muümkün mü acaba

Musakilic

Üye
Nete buldugum linki sizinle paylaşmak istetim sizinde düşüncelerimizi almak isteri boyle bir şey gercek olabilirmi
Neden olur veya neden olamaz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Şu anki yasalara göre free enerji tatlı bir hayal olmaktan öteye geçemiyor malesef.

Video daki amcam bedava elektrik üretiyor ama nedense yüzü hiç gülmüyor. Bedava olduğundan herhalde.:p

Şaka bir yana neden sorusunun yanıtını termodinamik yasası kısa ve öz olarak açıklıyor. Almadan vermek Allah' a mahsustur. Bu yasalar değişene kadar yukarıdaki yasa geçerlidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
keban barajı gibi ne bağlarsan oluyor .Sizce mantıklımı böyle ciddi bir forum da böyle sahtekarları tartışmak sadece hayal ürünü .O kadar yük bağlanıyor motorda hiç devirde düşme olmuyor mantıklı mı sizce?

Mantık dışı bende acaba diye forma ekledim videoda hiç bir kesilme yok bende formdaki arkadaşlar ne düşünürler düşünceleri almak için yazdım ve bunu nasıl yapıyorlar?

Motor elektrik vermiyor motora o kablodan elektrik gidiyor.Pervanenin altını hiç gösterdi mi? Yada kabloyu bağlamadan çalıştırdı mı ? Hayır ....

Sönümlenen dönergeçler yapılıyor.. Bunda sıkıntı yok. Önemli olan sönümlenmeyen dönergeç yapmak..

işte orası zor..

Yuppiii pervanesiz çalışan rüzgar türbini yapmışlar ben de istiyorum bir tane :)

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri