mıcro kullanımı ve pıc e hex yuklenmesı

asof544

Üye
merhaba mıcro s. kullanıyorum ama bır sorun var yazdığım kodların hex eçevırdıkten sonra nasıl pıce yukleyecğiz teşekkürler

Piyasada farkı programlayıcılar var, 1 tane almanız lazım. Dikkat edeceğiniz husus, kullandığınız pic'i desteklemeli, işletim sisteminize uyumlu olmalı.
Bazı programlıyıcıların win7-8 sürücüsü yok malesef.
Forumda ararsanız kendinizin yapabileceği programlayıcılar bulabilrsiniz, lakin onu programlamak içinde yine programlayıcı ihtiyacınız olacaktır.

JDM Programmer
pickit2 veya 3
summer2005

Yada sahibinden com'da uygun bulabilrsiniz

tamam da bende yukletıcı var zaten pıc kıt gıbı bırsey kullanıyorum ama bılgısayardakı kodları nasıl pıce yukleyeceğiz mplab ıpe dıye bırsey var oda sıfre ıstıyor zaten kullandığım entegre mıcro nun bunun ıcın bır program gerek yada kaynak kod kod varsa da olur.W8.1 bılgısayar programlayıcım usb 0.2 ile iltişim kuruyor bılgısayarda reset atılınca goruyor ama dedığım gıbı mplab x ıpe sıfre ıstıyor yardımcı olursanız sevınırım teşekkurler

bu program benim programlayıcımı tanırmı?

tamam da bende yukletıcı var zaten pıc kıt gıbı bırsey kullanıyorum ama bılgısayardakı kodları nasıl pıce yukleyeceğiz mplab ıpe dıye bırsey var oda sıfre ıstıyor zaten kullandığım entegre mıcro nun bunun ıcın bır program gerek yada kaynak kod kod varsa da olur.W8.1 bılgısayar programlayıcım usb 0.2 ile iltişim kuruyor bılgısayarda reset atılınca goruyor ama dedığım gıbı mplab x ıpe sıfre ıstıyor yardımcı olursanız sevınırım teşekkurler

picit 2 olduğunu varsaydım. eğer 3 ise başka prog. lazım. resim eklermisin.ne yazıyor üstünde vs.

Aslında bu pıc yukleme kartını hocamız yapmıştı ama suan ıletısımım yk
winpıc800 yukledım kurdum ama gene gormedı

Ben böyle bir ürün kullnamadım, pc arayüzü nedir bilmiyorum. verdiğiniz sitenin yöneticileri ile iletişime geçmenizi öneriyorum.
(Winpic800'de kendi içinde versiyonları var uymaz.)

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri