LOCAL AĞ ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜ İZLEME SORUNU

mrehan

Üye
İyi günler
geg 7024 model 24 kanal kayıt cihazı ile local ağ üzerinden 2 bilgisayardan fazla kişi bağlanamıyo fakat 4 kişinin izlemesi gerekiyor swiç den olabilir diye düşünüp 1000 mb lik swiç taktırdık fakat sorunu hala çözemedik yardımcı olabilecek ustalar fikir verirseniz sevinirim...

standart bır kayıt cıhazı normalde 5 kullanıya kadar destek verır..
fakat senın cıhazın ozellıklerne bakdıgımda 20 kullanıya kadar.. ve network confıgrasyonda cıft ıp verme ozellıgıde varmıs.. ayrıca

tek kullanıcı ısmı ıle kısıtlı aktarım olabılır o yuzden

sıstemde 4 adet yetkısız sadece ızleyıcı operatoru kullanıma ac

clıent yazılımı ıle goruntulerı bas gitsin %100 olur yanı olmaması ıcın bır neden yok he bakdın gene olmuyo farklı bısey vardır o halde uzak masaustu yapar hallederız
vıdeo server kullan dıcem ama oda malıyetlı olur sana..

standart bır kayıt cıhazı normalde 5 kullanıya kadar destek verır..
fakat senın cıhazın ozellıklerne bakdıgımda 20 kullanıya kadar.. ve network confıgrasyonda cıft ıp verme ozellıgıde varmıs.. ayrıca

tek kullanıcı ısmı ıle kısıtlı aktarım olabılır o yuzden

sıstemde 4 adet yetkısız sadece ızleyıcı operatoru kullanıma ac

clıent yazılımı ıle goruntulerı bas gitsin 0 olur yanı olmaması ıcın bır neden yok he bakdın gene olmuyo farklı bısey vardır o halde uzak masaustu yapar hallederız
vıdeo server kullan dıcem ama oda malıyetlı olur sana..

kullanıcı isimlerini denedim usta hepsi farklı fakat ufak tefek yetkiler vermiştim onları kaldırıp bidaha deneyeyim client yazılımı kullanıyorum hepsinde vıdeo server çok maliyetli olur bencede müşteriyle anlatamam onu
ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim... saygılar...

yok usta yine olmadı kullanıcıların tüm yetkilerini kaldırdım farklı kullanıcılarla giriş yaptım yine olmadı iki bilgisayar açılıyor üçüncü ve dördüncü açılmıyor çift ip vermeyi denemedim daha öncede kullanmadım nasıl oluyor tarifi mümkün mü ??

yok usta yine olmadı kullanıcıların tüm yetkilerini kaldırdım farklı kullanıcılarla giriş yaptım yine olmadı iki bilgisayar açılıyor üçüncü ve dördüncü açılmıyor çift ip vermeyi denemedim daha öncede kullanmadım nasıl oluyor tarifi mümkün mü ??

tarıfı mumkun deıl cunku cıhazın arayuzunu bılmıyorum ama senın bu ısını net uzerınden cozmem mumkun cyber.die@hot ekle bakalım

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri