Lise staj dosyası için elektronik devreler lazım yardım lütfen !!

aytac147

Üye
ARKADAŞLAR LİSE STAJ DOSYASI İÇİN ELEKTRONİK DEVRELERE İHTİYACIM VAR ANLATIMLI OLMAK ZORUNDA YANİ ÇALIŞMA PRENSİBİ vb. ANLATIMSIZ KABUL ETMİYOR ÖĞRETMEN LÜTFEN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Değerli öğrenci,

Okumanın amacı dışına çıkmak ilerde sana çok şey kaybettirir. Önce sen ne tür bir devre yapmak istediğini düşün bişeylere karar ver sonra kararını verdiğin devreyi yapmak için araştır.

Takıldın çözemedin mi biz her şekilde yardımcı olabiliriz. Burdan sana al şu devreyi yap demek samanlıkta iğne aramak gibi bişey neyi yapabileceğini bilemeyiz. hazır ödev vermekte kopya olacak. hiç tasnif etmiyorum. Her şeyi de hazır beklemeyin. Az emek az emek..

Not bir de büyük harflerle yazma. Forum kuralalrına aykırı bağırmak anlamına gelir.

Ben zaten 3 aydır yaptığım 8 adet elektronik devreye bir hayli emek harcamdım ve 4ünü kabul etmedi o yüzden bana emek deme ne dersen de.. diğer öğrencilerden kime sorarsan sor onlarda bu yöntemle staj dosyası dolduruyor buda demek oluyorki burda bana harcıycan zamanı MEB'te harca bu durumu düzelt.

- - - Updated - - -

Büyük harf konusunda uyardığın için ayrıca teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri