''LG PLC Similatoru'' Arıyorum

Ertug_TR

Üye
Selam Forum Sakinleri;
Sayın üyeler ben LG PLC öğrenmeye çalışıyorum. Uygulama yapmam için LG PLC similatorune ihgtiyacım var. Nereden bulabilirim. Saygılarımla ...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
LS(LG) plc lerin kompack serilerin simulasyon programı bildiğim kadarıyla yok,ama üst seri xgt serisi plclerin softwarelerı dahılınde sımule bölumu var.Denemediğim için tam sonuc yazamıyorum.
kolay gelsın

LS(LG) plc lerin kompack serilerin simulasyon programı bildiğim kadarıyla yok,ama üst seri xgt serisi plclerin softwarelerı dahılınde sımule bölumu var.Denemediğim için tam sonuc yazamıyorum.
kolay gelsın

Yinede tşk. Ayni söylediğiniz gibi bende xgt 'nin prg buldum. Orda birşeyler var ama LG'ye yabncı oldğm için birşylr yapcz . Kolay gelsin

similasyonu yok

ls similasyon yoka ama ama sana önerecem şey var güç kaynagı alırsın birde cpu alırsın giriş çıkıs almana gerek yok o zaman similasyon yaptırırısın

XGB VE XGT yani XG5000 YAZILIMININ KULLANILDIĞI PLC DİREKT PROGRAMDAN PLC YE GEREK KALMADAN SİMİLASYON YAPILA BİLİYOR. AYNŞEKİLDE XP HMI (OPERATÖR PANELİ) DE PANELE GEREK KALMADAN SİMİLASYON YAPILABİLİR.
ABK Mühendislik ( Endüstriyel otomasyon sistemleri )

Panel similatörü ile plc similatötünü aynı anda birbirlrine uyumlu şekilde çlştrmk mümkünmüdür

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri