LG-50PB690V Tv Görüntü Bir Anda Gitti, Ses Var sorunu!!!

taksi02

Üye
Merhaba Arkadaslar; Elimde LG-50PB690V Tv Var.
Görüntü Bir Anda Gitti, Ses Var Ama Görüntü Yok . . .
Kanal Değiştiriyorum Ses Geliyor Ama En Ufacık Bile Görüntü Yok.

Yalınız ilk açılışta lg logo çıkıyor ve kayboluyor bunun ne gibi arızası vardır bilen ustalarımız yardımcı olursa sevinirim..

Merhaba hocam 1 hafta once basima geldi. Dikkatli bir sekilde fener tutun karanlikta, arka planda goruntu varmi diye, eger varsa floressnlari patlamistir ki kesin oyledir diye tahmin ediyorum.

Merhaba hocam 1 hafta once basima geldi. Dikkatli bir sekilde fener tutun karanlikta, arka planda goruntu varmi diye, eger varsa floressnlari patlamistir ki kesin oyledir diye tahmin ediyorum.
bakayım ustam cevabın için teşkürler

Aşağıdaki benzer konulara göz at.

Merhaba

Vermiş olduğum linkler bilği amaçlı verilmiştir .
Dikkat : kesinlikle elektonik ile bilğiniz yok işlem yapmayınız !!!
Can ve mal güvenliği açısından tehlikelidir .
Arıza sorunu hakkında bilği edinilip , yapılacak işlemler ve parasal değerleri hakkında amacı ile linkler verilmiştir
Kendinizde araştırıp çok bilğilere sahip olabilirsiniz .

diğer linkler yandadır

Kolay Gelsin ( sadece bilği araştırma için )

slm arkadşlar ilk açılışdeki görüntüyü link verdim açılıyor ama kısa bir süre sonra kapanıyor yalınız ses var ben telin fener ile ışık tutum ama görüntü bulamadım yalınız ses var cevaplarınız bekliyorum teşkürler.

Son düzenleme:
slm arkadşlar ilk açılışdeki görüntüyü link verdim açılıyor ama kısa bi,r süre sonra kapanıyor yalınız ses var ben telin fener ile ışık tutum ama görüntü bulamadım yalınız ses var cevaplarınız bekliyorum teşkürler.
https://www.facebook.com/mortak62/posts/394726524211756
Arkadaşımın linkteki vidyoda sorun yok cepten girmeyi dene, cevapları verildi okuman gerek.

Skart kablosu bozulmustur veya hdmi kablosu kopma olmustur video sinyali yok ses sisyali var

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri