Led Tv Hakkında Bilgi

gtaskt

Üye
Led tv alacağım Smart tv var bir Çoğunda smart tv oldugu zaman uydu alıcısı olmuyormu veya lg [h=1]42LA640S serisinde uydu alıcısına gerek varmı ve bu tvler öneriliyormu Görüşlerinizi Bilmek isterim teşekkür ederim[/h]

Led tv alacağım Smart tv var bir Çoğunda smart tv oldugu zaman uydu alıcısı olmuyormu veya lg 42LA640S serisinde uydu alıcısına gerek varmı ve bu tvler öneriliyormu Görüşlerinizi Bilmek isterim teşekkür ederim

belirttiğiniz modelin üstünde dahili hd uydu alıcı var ek olarak takmanıza gerek yoktur

Biss menü için VESTEL, arçelik, BEKO seçmek gerek ama 4. uydu ile BISS key gerekmiycek...

Led tv alacağım Smart tv var bir Çoğunda smart tv oldugu zaman uydu alıcısı olmuyormu veya lg 42LA640S serisinde uydu alıcısına gerek varmı ve bu tvler öneriliyormu Görüşlerinizi Bilmek isterim teşekkür ederim
bu serinin en çok satanı 660s ve ayrıca madem 3D tv alacaksınız 47" altını düşünmeyin derim.
42"la640s şu an 1700 TL civarında 47"la660s 2100TL civarına kadar düşmüş.şimdi 2600TL ben beklemedeyim.

3D için minimum 50" ve üstü iyi performans veriyor pasif fpr gözlüklü seçilirse daha avantjlı olur...

Teşekkür Ederim Bende Çok çelişkide Kaldım Bazı Dostlar Kanal geçişlerinde yavaş oldugunu söyledi o yüzden biraz caydım aradığım fiyat aralığı 1500 1900 civarı onerebileceğiniz led tv+ 3d + smart tv olabilecek bi tv varmı?

DVB-C için hızlı geçiş yapan tv yok... uydu için Biss menü olayı + hızda arçelik, BEKO, VESTEL iyi... gerisi hep aynı...

bence ayrı uydu alıcısı almak daha mantıklı .Çünkü uydu alıcınızda bir arıza olursa komple tv yi götürmek gerekecek .

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri