LED AYNA (SONSUZ AYNA) _Bugün Ne Yapalım?-12-

elektrofizikci

Usta Üye
Merhaba arkadaşlar.
Yine değişik bir led uygulaması ile karşınızdayım arkadaşlar. En sevdiğim uygulamalardan biri olan sonsuz ayna uygulaması. Basit bir fizik kuralı ile bir sıra şerit led ile sonsuz led görünümü elde ediyoruz... İyi Seyirler...

Diğer Kendimiz Yapalım Çalışmaları:

LEDLİ RESİM ÇERÇEVESİ_Bugün Ne Yapalım? -11-
DIY_ INFRARED ISITICI YAPIMI_ Bugün Ne Yapalım? _10_
DIY.ELEKTRİK MALZEMELERİNDEN TRİPOD YAPIMI_Bugün Ne Yapalım _9_
AHŞAP YAKMA MAKİNESİ_ Bugün Ne Yapalım? -8-
LEDLİ FENER YAPIMI (Bitik Pilleri Kullanmak İçin)_Bugün Ne Yapalım? -7-
HAREKET SENSORU YAPIMI (Isıtıcılar ve Güçlü Cihazlar İçin)_Bugün Ne Yapalım? -6-
NH (bıçaklı) SİGORTAYI SÖKÜM_ANLATIM_KULLANIM_Bugün Ne Yapalım? -5-
MEŞGUL TABELASI YAPIMI VİDEOSU (Toplantı ve Yönetici Odaları İçin)_Bugün Ne Yapalım? -4-
TASARRUFLU AMPÜLDEN LEDLİ GECE LAMBASI YAPIMI_Bugün Ne yapalım? -3-

BASKI DEVRE ÇIKARMA ANLATIM VİDEOSU_Bugün Ne Yapalım? -2-
EV YAPIMI LAPTOP SOĞUTUCU ( HOMEMADE LAPTOP COOLER )_Bugün Ne Yapalım? -1-

Eline sağlık güzel proje Ümit, temin edebilirsen holografik resim, yazı at içine.

Abi hatırlarsan bunu çok daha önce yapmış, bu video işine bulaşmadan önce :) burdan yayınlamıştım. Ama onda yapılışı yoktu tabi... Şimdi yapılışını da anlattım. O yüzden eski bir projedir bu, şimdi çerçeve bi tarafta ledler hangi cihazda Allah bilir :) Ama en büyük hayalim, Ortaköy cami li Boğaz köprüsü resmi vardırya meşhur , onu aynaya Lazerle işletip, PIR sensörle ayna ve çerçeve olarak kullanmaktı ama.. kısmet olmadı... :) İkeada bunun masası var, orta sehpaya koymuşlar. Aslında güneş enerjisi ile şarj edip, güzel bir masa konsepti yapılabilir... Görüşmek üzere...

Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş =)

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri