Lcd plazma tv için ayak satılıyor mu?

Kainat

Üye
Selamlar,
Tv nin modelini bilmiyorm, lcd ya da plazma olup olmadığınıda bilmiyorum sadece fikir almak açısından soruyorum benim olmadığı için.
Tv sehpada konsol mu ismi bilmiyorum ona sabit şekilde duruyor, onu başka bir sehpaya koymak istiyorlar hani şu bilgisayar monitörlerinin masada durmasını sağlayan ayaklardan tv için olanı var mı, satılır mı acaba?
Sehpa takım olduğu için diğer sehpa ile değişemiyor o yüzden ayak mı ismini bilmiyorum o lazım, satılıyor mu?

Teşekkürler.

Duvar askısının monte edilebildiği sehpalar da var göz önünde bulundurabilrsin, servisinden orj ayak da istetilebilinir.

Duvar askısının monte edilebildiği sehpalar da var göz önünde bulundurabilrsin, servisinden orj ayak da istetilebilinir.
Takım olarak sehpa gibi vitrin var ayak ya da yeni bir tv lazım:)
Ayak takılsa diğer sehpa ne olacak onu merak ediyorum?:)

Teşekkürler.

Tv ölçüsü aynı veya uygun ise sorun yaratmaz yeni sehpaya gerek duyulmaz neticede kişinin zevkine cebine bağlı bir durum.

Model belirttiğinde (ile göre değişiklik gösterir) hatta k. kitağcığında ayağın kodu direk yazar, sipariş verir bir kaç günde gelir.

Model belirttiğinde (ile göre değişiklik gösterir) hatta k. kitağcığında ayağın kodu direk yazar, sipariş verir bir kaç günde gelir.
Teşekkür ederim.
Ben seçenekleri söyleyim sizlerin sayesinde tabi, kendilerine kalır gerisi artık.

Sağ olun.

duvar aparatı hepsi uydurulabiliyor da ayak olunca sıkıntı çıkıyor. tv lerin kendi standartları var. tv nin marka modelini bir kağıda yazıp doğruca servisinden isteyebilirsiniz.
mevzu akıllı tv olunca sıkıntı büyük usta. ben misal bir wireles dongle alayım dedim. 55 tl dediler -ohaaa:)-
sonra ethernetten wifire geçiren airties alayım dedim 150dediler-çüşşş:)- bırak dedim kablo neyimize yetmiyi.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri