Kuzey Irak Erbil ketinde çalışacak elektrik ustası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkhunter

Üye
Firma Bilgileri

Firma Adı: BRG COMPANY

Firma Tel - Fax: +964 750 939 61 25

Firma Web Adresi: www.brilliantrolegroup.com

Şehir / Ülke : Kuzey Irak Erbil

Firma Yetkilisi: Kayhan Güzelce

Alınacak Personel Sayısı: 10

Genel Nitelikler Elektrik ustası

Kuzey Irak Erbil Knentünden devam etmekte olan projemizde çalışacak 10 kiişi civarı elektrik ustası aranmaktadır.

Firma kesinlikle sağlam firmadır. Ücret konusunda bir problem yoktur. Çalıştığınız ayın maaşını bir sonraki ayın 15-25 günleri arasında ödenmektedir. Konaklama ve yemekler firma tarafından karşılanmaktadır. Fazla çalışma saatlerinde mesai uygulaması vardır. fazla çalışma mesaisi %50 fazla olaraktır.

Maaş 1500 $

İlgilenen arkadaşlar telefonunu bırakırsalar mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuzey Irak Erbil Knentünden devam etmekte olan projemizde çalışacak 10 kiişi civarı elektrik ustası aranmaktadır.

Firma kesinlikle sağlam firmadır. Ücret konusunda bir problem yoktur. Çalıştığınız ayın maaşını bir sonraki ayın 15-25 günleri arasında ödenmektedir. Konaklama ve yemekler firma tarafından karşılanmaktadır. Fazla çalışma saatlerinde mesai uygulaması vardır. fazla çalışma mesaisi %50 fazla olaraktır.

Maaş 1500 $

İlgilenen arkadaşlar telefonunu bırakırsalar mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

maaş türkiyede bukadar şantiye varken düşük.

Proje ne üzerine acaba otomasyon mu kompanzasyon mu inşaat mı vb. bilgilendirirseniz sevinirim.

13 yıldır elektrik elektronik ve otmasyon işiyle ugraşıyorum 05074993146 arayın bir daha detaylı görüşelim

üzgünüm ama bu maaş yurtdışı için çok düşük ancak yardımcı eleman bulursunuz

Ya tutarsa diye yazmışlar. Bu maaşla kimsenin gitmemesi gerekir.
bilginize...

bugün erbilden geldim 1 kamyon malzeme ve kablo tavası pano falan yükleyip göndereceğim şantiyeye 2500 dolar anlaştım pişman oldum keşke 3 ya 4 bin dolar deseymişim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri