kullanıcı adı şifre değiştirme

sayın yönetici arkadaşlar;

ben kullanıcı ismimi ve şifremi değiştirmek istiyorum. lakin başaramadım. kullanıcı adım değiştirilmiyorsa en azından şifremi değiştirim :)

ilginizi bekliyorum...

Kullanıcı adı değişimi özel durum yoksa olmamaktadır.Şifreyi ve mail adresinizi siz değiştirebilirsiniz.Üst menüde Profiliniz tıklayınız.Açılan menünün sol köşesinde ayarlarınızla ilgili seçenekler çıkacak.Buradan Email&şifre seçerek değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adı değişimi özel durum yoksa olmamaktadır.Şifreyi ve mail adresinizi siz değiştirebilirsiniz.Üst menüde Profiliniz tıklayınız.Açılan menünün sol köşesinde ayarlarınızla ilgili seçenekler çıkacak.Buradan Email&şifre seçerek değiştirebilirsiniz.
Kullanici adi degisimi hangi ozel durumda mumkun

Kullanici adi degisimi hangi ozel durumda mumkun

Şu anda isteyen her kullanıcı bir defaya mahsus kullanıcı adı değişikliği yapabilmektedir. bunun için yönetciler ile iletişime geçmeniz yeterli.

Şu anda isteyen her kullanıcı bir defaya mahsus kullanıcı adı değişikliği yapabilmektedir. bunun için yönetciler ile iletişime geçmeniz yeterli.
Bilgi icin sagolun. Su an boyle bir talebim yok fakat ozel durum yazinca ne oldugunu ogrenmek istemistim

özel durumdan kasıt, üye adı değişikliği için geçerli bir neden sunmanız gerekiyordu bunun haricinde keyfi üye adı değişikliği yapmıyorduk. alt yapımız değiştikten sonra bu tür zorunluluklar ortadan kalktı isteyen üyemiz üye adı değişikliği talebinde bulunabiliyor.

özel durumdan kasıt, üye adı değişikliği için geçerli bir neden sunmanız gerekiyordu bunun haricinde keyfi üye adı değişikliği yapmıyorduk. alt yapımız değiştikten sonra bu tür zorunluluklar ortadan kalktı isteyen üyemiz üye adı değişikliği talebinde bulunabiliyor.
Abi selamlar ben eyup56 ismimin
Pesen olarak degismesini
Rice ederim
Geregini rica ederim
Iyi calismalar
Iyi bayramlar

Selamün aleyküm.
Ben mustafausta37 olan kullanıcı adımı ismim ve soyismim şeklinde,
Mustafa KABADAYI olarak değiştirmek istiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, AKGÜMÜŞ6385 olan kullanıcı adımı akgumus6385 olarak değiştirebilir misiniz. Teşekkürler.
Merhaba, AKGÜMÜŞ6385 olan kullanıcı adımı akgumus6385 olarak değiştirebilir misiniz. Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri