Kuka Robot Dökümanı Yardım.

cann

Üye
Bütün forumdaki arkadaşlarım.Öncelikle paylaşımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizden tek istediğim kuka robotlar hakkında döküman. yani az da olsa programlama dili hakkında pozisyonlama vb hakkında bilgisi olanların yardımını bekliyorum.Saygılarımla

merhaba arkadaçlar kuka ve abb robotlarının menü açılımlarının türkçesini bulabilirmiyiz?

arkadaşlar kuka robotlarının türkiye temsilciliğindeki arkadaşlar çok iyi insanlar onlardan yardım isteyin onlar yardımcı olurlar

peki nasıl ulaşılabilir fikriniz varmı.Bu arkadaşlara

Merhaba .
mail ile adresini verirsen orjinal kuka eğitim dökümanını gönderebilirim.

slmlar...
ben 2 yıldır fanuc robot operatörlüğü yapıorom teach panelden taratma yöntemyle program yapıorm...şuan kuka marka bi robotta işe başladım bana kukanın eğitim dökümanlarını ileteblcek biri warmı?

Kuka robot ile ilgili türkçe döküman maalesef yok.ancak Kuka türkiye sorumlusu cuma ay diye çok ilgili birisi.mail adresini vermek yasak oldugundan paylaşamıyorum ancak netten cuma ay diye taratırsanız mail adresi çıkar ve aynı gün cevap yazıyorlar..
------------------
kuka ile ilgili sorunu olan arkadaşlara destek verebilirim bizde 13 adet kuka robor var.

Merhabalar,

Yakın zamanda stajım başlayacak ve çalışma konum KUKA olacak. Konu ile alakalı elinde döküman oup yardmcı olabilecek kimse varsa çok mutlu olurum.

Teşekürler.

Kuka robot ile ilgili türkçe döküman maalesef yok.ancak Kuka türkiye sorumlusu cuma ay diye çok ilgili birisi.mail adresini vermek yasak oldugundan paylaşamıyorum ancak netten cuma ay diye taratırsanız mail adresi çıkar ve aynı gün cevap yazıyorlar..
------------------
kuka ile ilgili sorunu olan arkadaşlara destek verebilirim bizde 13 adet kuka robor var. bana ************ nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

bu kuka robotları hakkında türkçe dökümana çok ihtiyacım var. bir şekilde elime ulaşması lazım. e-mail adreside verilemiyor ve özel mesaj göndermek için de 20 mesaj göndermiş olma şartı var. O yüzden ben kimseye bir mesaj gönderemiyorum. Bana özelden mail adresinizi gönderirseniz sizinle iletişime geçer ve size minnettar olurum :)

bende var yaklaşık olarak 8 gb nasıl alacaksın?

aynı şekilde sizede ulaşmam lazım Fluke.
Bir şekilde rica etsem benimle iletişime geçebilirmisiniz??

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben kuka ile s7300 haberleştirmek istiyorum...gsd dosyası ve bir örnek program lazım yardımcı olurmusunuz...eğitimde alamak isitorum..yardımcı olmak isteyen arkadaslar varsa bana ulasabilir eğitim vermek isteyen arkadaslar

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri