ktp600 panel kullanıcı şifresi hakkında

rotsis

Üye
iyi çalışmalar,
tia portal üzerinden ktp 600 programlıyorum. Oluşturduğum I/O field.a "monitor" şeklinde şifre koydum ve similatorde denedim.Ama sahada panele yüklediğim zaman kullanıcı adı ve şifresi kabul etmiyor. Similasyonda tamam ama panelde işe yaramıyor.
Diğer sormak istediğim kısım da , ktp 600 altında "F" butonları var. Ama bunların "security" kısmını göremedim. Bu butonlara nasıl şifre koyabilirim.
şimdiden teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
download yaparken overwrite seçeneğini işaretliyor musun.
f butonlarına tıkladığın zaman küçük bir kare oluşur.bu kare ye sağ tıkla ve propertieste şifre koyabilirsin

sn taner.bayir
işaretlemeden alelacele denedim.yani "overwrite" yapmadan yükleme yaptım.

Diğer dediğiniz kırmızı kare sağ tık resim çekip yolluyorum.
başka bir sebep olabilir mi bunların haricinde?

Adsız.png

gönderdiğin resimde property pages e tıklarsan seçenekler artacaktır.

teşekkürler taner.bayir
peki similasyonda çalışıp da normale panelde çalışmamasının nedeni overwritte seçeneğinin seçili olmaması mı ? başka bi sebep olabilir mi?

evet overwrite açılımına bakacak olursan o tiki işaretlersen hem şifreleri download ediyor hem de reçeteyi download ediyor.
önemli açıklama bu işlemi sadece ilk yüklemede veya password değiştirmede işaretle.her seferinde yapmana gerek yok . ayrıca programında reçete varsa bu tikli olduğu zaman reçeteyi sıfırlar.

çok teşekkür ederim taner.bayir

Merhaba bu f tuşlarına atacağımız bir görev ile eski versiyon mpi portlu ktp600 ekranları transfer moduna geçirebilirmiyiz acaba?

Ekranı kapatıp açtıktan sonra transfer moduna almaktan bıktım bu ekranı.

Merhaba bu f tuşlarına atacağımız bir görev ile eski versiyon mpi portlu ktp600 ekranları transfer moduna geçirebilirmiyiz acaba?

Ekranı kapatıp açtıktan sonra transfer moduna almaktan bıktım bu ekranı.
global screen e gel.burada f1 tuşuna sağ tıkla.event kısmından stop tuntime ekle.böylece hangi sayfada olursan ol f1 tuşuna bastığın zaman transfer moduna geçer.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri