kpss

arkadaslar kpss ortaöğretim elektrik elekronik teknlojisi 66.2 puan aldım tercihlerimi yaptım hayırlısıyla doğu ilerini yazmadım bu puanla batı illerine yerlesme olasılığım nedir ? tenisyenlik ve bir kaç memurluk birde bazı tanıdıklar devlete girme özel sektör yerine göre daha iyi para verir diyorlar ben tercih yaptım yinede amabirde sizden bilgi almak istedim

bende aynı şekilde elektrik mezunuyum 66 puan aldım ve genelde batı illerini tercih ettim.Mesela İSKİ elektrik teknisyeni,İTÜ elektrik teknisyeni gibi yerleşme olasılığım nedir?

Arakadaşlar inş. olsun isterim , ama şevkinizi de kırmak istemem ben 80.4 puan ile memurluğa yerleşemedim , ama zorlayıp işçi olduk çok şükür o da hevesimiz kursağımızda kaldı daha bır yılı doldurmadan özelleşmek üzere satım aşamasında hayırlısı olsun rızkı veren CENABI HAK elbet bize yeni rızık kapıları açar. O yüzden bu puanlar ile kamuda işçiliği düşünün derim.

Arakadaşlar inş. olsun isterim , ama şevkinizi de kırmak istemem ben 80.4 puan ile memurluğa yerleşemedim , ama zorlayıp işçi olduk çok şükür o da hevesimiz kursağımızda kaldı daha bır yılı doldurmadan özelleşmek üzere satım aşamasında hayırlısı olsun rızkı veren CENABI HAK elbet bize yeni rızık kapıları açar. O yüzden bu puanlar ile kamuda işçiliği düşünün derim.

ben zaten iscilik düsünyorum ama bu puanla tutarmı diye sormak istedim

Yakında tüm teknik personel (mühendis, mimar, tekniker, teknisyen falan filan) alımı yapan devlet daireleri özelleşecek... O yüzden kpss' ye girip bir an önce yerleşmek lazım ki bu kurumlar özelleşmeden kamuda yatabildiğimiz kadar yatalım ... Sonrası kısmet özelde yatacak başka bir yer buluruz bir ihtimal...

Hocam sanırım o puanla zor da, umarım atanırsın. Özel propagandası yapan kişilerin kafanı bulandırmasına izin verme.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,823
Son üye
bulday

Yeni konular

Geri